Як вибрати прасувальну систему.

Винахідники ще не придумали машини, яка сама б якісно прасувала білизну. Але завдяки прасувальних системам цей малоприємний процес все ж значно скорочується за часом і гладити стало легше. Однак їх ще потрібно правильно вибирати.
Інструкція
1
Потужність парогенератораЧем більше цей показник, тим швидше буде вироблятися прасування. Водночас, праска споживатиме більше електроенергії. Якщо доводиться гладити дуже багато білизни, то вибір прасувальної системи падає на моделі з більшою потужністю.
2
Поверхность робочої доскіПаровая прасувальна система повинна мати чохол з повітропроникною матеріалу і сітчасте підставу дошки.
3
Матеріал підошви утюгаСамимі довговічними є покриття підошви з склокераміки, титану і тефлону. Такі підошви відмінно ковзають по поверхні тканини і прості в чищенні.
4
Резервуар для Ґміна Водине деяких моделях є індикатор, що попереджає про те, що вода в бойлері закінчилася, або функція автоматичного додавання води. Для 1,5 годин безперервної роботи цілком достатньо 1 л води.
5
Тип конструкцііДля більшої стійкості краще вибирати Х-подібну форму підставки прасувальної дошки. Конструкція повинна бути міцною, але в той же час легкої, щоб її легко переміщати. Складено прасувальні системи не займають простір квартири.
6
Функції прасувальної доскіДля домашнього використання підійде парова прасувальна система, в яких дошка має 3 основні функції - нагрівання, наддув і вакуум.Нагрев робочої поверхні потрібен для отримання сухої білизни, випаровування вологи при відпарюванні, прасування з 2-х сторін. Можна згорнути білизна в 2 або кілька шарів і гладити лише з однією сторони.Наддув дозволяє розгладжувати речі на робочої поверхні, які не можна гладити (наприклад, речі з вовни і тонких тканин), щоб не пошкодити структуру тканини. А вакуум притягує (всмоктує) тканину до прасувальної дошки, щоб вона не з'їжджала під час глажкі.Есть прасувальні системи з функціями позбавлення від плям і запаху, паронаддува, підкрохмалювання і т.п., але вони коштують набагато дорожче і підходять для професійного використання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rD0S8MT8V5s
Зверніть увагу
Як вибрати прасувальну систему? Придбати якісну праску, нехай навіть ультрасучасний і багатофункціональний, - це ще півсправи. Так з'явилася на світ прасувальна система, що складається з взаємозв'язаних праски, виносного парогенератора та прасувальної дошки. Кожен елемент прасувальної системи володіє власними функціями і характеристиками. Тому при покупці Вам варто звернути увагу і на праска, і на парогенератор, і на матеріал прасувальної дошки.
Корисна порада
Як вибрати прасувальну систему? Чи любите ви гладити? Навряд чи багато хто з нас ствердно відповідають на це запитання. Виробників, що займаються випуском прасувальних систем, багато, і в кожного з них є свої «фішки». Тому, перш ніж іти за покупками, задайте собі питання: навіщо вам потрібна прасувальна система і в яку суму ви хочете укластися. Від цього залежить, чи будете ви купувати прасувальну систему цілком або віддасте перевагу купити парову станцію і дошку окремо.