Як вигнати щурів.

Щура відрізняються від інших гризунів розумом, витривалістю і здатністю пристосовуватися до мінливих умов. Вони є переносниками багатьох захворювань, небезпечних для людини і домашніх тварин. При появі щурів в будинку необхідно терміново вживати заходів по їх винищенню, поки вони не почали розмножуватися.
Інструкція
1
Заведіть кішку. Врахуйте, що не всі вони представляють для щурів небезпека. Багато представників сімейства котячих просто бояться щурів, а інші, що живуть в комфортних умовах і забезпечені їжею, не відчувають потреби в полюванні. Вибирайте кошенят від кішки-крисоловкі. Кішки, як правило, є більш вдалими мисливцями: потреба захищати і годувати потомство закладена в них на генетичному рівні.
2
Зверніться в фірми, що надають послуги з дератизації приміщень. У своїй роботі вони використовують кілька методів боротьби з пацюками: біологічний, що припускає використання тварин і бактеріальних культур, механічний - із застосуванням пасток і Відпугувачів і хімічний - використання токсичних препаратів. Досвідчені фахівці чітко визначать місця проникнення і пересування щурів.
3
Придбайте ультразвукової відлякувач гризунів. Автоматично перемикаючи частоту модуляції ультразвуку, він не дозволяє гризунам звикати до негативного випромінюванню. Через два місяці після початку роботи приладу гризуни повинні повністю зникнути.
4
Посипте подпол будинки, підлоги в погребі і всередині господарських будівель дрібно подрібненої деревної золою. Для площі в п'ять квадратних метрів буде досить одного відра. Зола дратує лапки і порожнину рота гризунів, тому вони воліють переходити в інше місце. Раскидайте в необхідних місцях колюче насіння чорнокореня. Вони мають неприємний для щурів запах і чіпляються до їх шкуркам.
5
Приготуйте суху суміш з будівельного гіпсу і пшеничного борошна у співвідношенні 1: 1. Половину склянки приманки насипте в тарілку і поставте поруч воду. З'ївши приманку і запивши її водою, щур загине протягом кількох хвилин від того, що суміш застигла у неї в животі. Якщо хоч один щур помре, інші можуть піти самі.
6
Купіть в аптеці родентицидний засіб «зоокумарин». Підсмажте на олії цибулю, накришить в нього чорний хліб і додайте отруту. Перемішайте і розкладіть отриману масу в місцях проживання щурів. Можна також скористатися таблетками «Шторм». Розкладайте їх доти, поки вони не будуть залишатися недоторканими.