Як поставити ftp сервер.

Спеціальна програма, встановлена на вашому комп'ютері і забезпечує можливість підключення до комп'ютера по протоколу File Transfer Protocol - це і є FTP- сервер . Він може бути корисним з різних причин, перш за все, для надання іншим користувачам різної інформації для скачування, і налаштувати його не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - програми GuildFTPd, WARFTPd, BullettProof FTP Server, Cerberus.
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті і встановіть на комп'ютер одну з програм: GuildFTPd, WARFTPd, BullettProof FTP Server, Cerberus або російськомовний ST FTP-Service. Подальший опис процесу установки FTP- сервер а підходить для програми GuildFTPd, проте з виправленнями може згодитися і для інших програм. Знайти дане програмне забезпечення можна на спеціальному порталі softodrom.ru.
2
Налаштуйте головні параметри створюваного сервер а - номер порта, кількість з'єднань і пр. Це можна зробити в нижній частині основного вікна програми. Всі настройки проводяться відповідно до вимог до програмного забезпечення. Також варто враховувати потокову швидкість вашого інтернет з'єднання.
3
Задайте ім'я свого сервер а в меню Admin - Options - Server. Слід також зменшити параметр Log Level, інакше вміст журналів швидко заповнить сотні мегабайт. Якщо у вас програма російською мовою, то всі параметри меню будуть відображатися теж російською мовою.
4
Налаштуйте доступ до сервер у ззовні. Ви можете організувати політику доступу по логінів, а також на основі прямого входу в задану користувачеві директорію. Додати користувача можна в меню Admin - Add User. Запустіть сервер , натиснувши кнопку ON. Запуск FTP- сервер а можна зробити також з меню - Admin - Allow Logins.
5
Варто також пройтися по конфігурації повідомлень сервер а, настройці заборон і встановити необхідні доповнення до програми. Якщо ви не можете сходу розібратися в опціях програми, скористайтеся допомогою за додатком. В цілому можна сказати, що поставити ftp сервер неважко, головне - розташовувати хорошим з'єднанням інтернету, а також відповідним програмним забезпеченням.