Як зшити дитячу іграшку.

Коли ви очікуєте появи малюка, вас переповнює любов і ніжність. Саме в цей момент особливо хочеться щось робити своїми руками - сидіти в затишному кріслі з простим рукоділлям і думати про крихті, який готується увійти в цей світ. Всю свою ласку і турботу ви вкладете в милі штучки, зроблені для нескінченно улюбленого істоти.
Вам знадобиться
  • - клаптики тканини;
  • - гудзики;
  • - голки з нитками;
  • - наповнювач;
  • - гумка або шнурок .
Інструкція
1
Спробуйте зшити ось таку просту гірлянду з м'яких пташок - форма дуже проста, матеріали доступні. Цю іграшку можна зшити, не використовуючи швейну машинку, а просто роблячи прості стежки на руках. Тканина можна взяти іншу, не обов'язково шукати фетр. Ошатними вийдуть пташки з строкатого щільного ситцю або з шматочків фланелі.Гірлянда розрахована на зовсім маленьких дітей, тому не забувайте про небезпеку алергії і не вибирайте хутро і «кусючі» тканини. Якщо ви берете шматочки від нового відрізу, то попередньо виперіть їх і пропрасуйте, щоб вони стали м'якими і безпечними для дитини.
2
Викрійку намалюйте на картоні або на папері, а можна малювати прямо на шматочках тканини, складених удвічі. Зовсім не обов'язково шити пташок однаковими - нехай кожна буде індивідуальною! Прикріпіть викрійки шпильками до тканини і виріжте деталі ігрушек.Крилья і очі можна пришити до з'єднання тіла пташки і набивки, а можна і після - як вам здасться простіше і зручніше. Крильця одного кольору прикладіть на тіло пташки іншого кольору. Пришийте додаткові деталі декоративним швом, який зможете виконати. Нитки візьміть товсті контрастного кольору, щоб шов був ще й декоративної деталлю.
3
Деталі тіла зшийте один з одним, залишивши дірочку для набивання. Пропіхніте обережно наповнювач в отвір, допомагаючи собі олівцем. Зашийте дірочку. До речі, голку з ниткою, коли ви залишили недошита шов, краще не виймати, а просто продовжити шити після набивки. Це можливо тільки для іграшок, які шиються одразу в наявності, без виворачіванія.Пуговічкі очей пришивайте міцніше, щоб дитина не змогла відірвати цю дрібну деталь і засунути її собі в рот. Нашейте іграшкових пташок на шнурок або гумку, щоб вийшла гірлянда. Таку іграшку можна повісити над ліжечком або на прогулянкову коляску.
4
Попутно можна зробити лялечку-закрутку - маленькі діти люблять їх набагато більше дорогих наворочених іграшок. Виготовте з світлого шматочка тканини «младенчіка», загорнувши в серединку шматочок вати і обв'язавши цей шматочок, який зображає голову, ниткою. Загорніть лялечку в різнокольорові пелюшки, пов'яжіть на неї хусточка або косинку. Закріпіть все це товстою ниткою або стрічечкою - дитяча іграшка готова!