Як роздрукувати брошуру pdf. Як роздрукувати документ Як брошуру.

Найбільш популярний формат електронних документів, призначених для читання, - pdf. Він обмежує редагування, дозволяючи лише переглядати дані, що містяться у файлі.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно установка програми, що забезпечує читання файлів формату pdf. Існує безліч додатків, за допомогою яких можна здійснити дану операцію - Foxit Reader, Cool PDF Reader, Secure PDF Reader, а також Adobe Reader. Далі мова піде про установку програмного обеспечеенія на прикладі Adobe Reader. Перейдіть по посиланню get.adobe.com/reader і знайдіть жовту кнопку Download now. Вище неї знаходиться галочка перед рядком "Yes, install McAfee Security Scan Plus - optional". Зніміть галочку і натисніть на жовту кнопку Download now. Збережіть файл, після чого запустіть і встановіть Adobe Reader.
2
Відкрийте документ pdf, призначений для друку. У випадку якщо він не захищений від копіювання, розпізнавання і друку, натисніть на «Файл» і з випадаючого меню виберіть «Друк». Перед вами відкриється діалогове вікно з настройками. Виберіть активний принтер, на якому ви хочете роздрукувати документ, переконайтеся, що в ньому є чорнило і папір. Виберіть передачу всього документа або декількох сторінок, після чого натисніть ОК. Дочекайтеся завершення друку.
3
У разі якщо файл, призначений для друку, захищений паролем від копіювання, розпізнавання і друку, буде потрібно провести ряд дій. Перейдіть за адресою pdfjpg.com і скачайте конвертер з формату pdf в формат jpg. Кнопка скачування "FREE Download!" буде розташована по центру сторінки. Натисніть на неї і збережіть додаток. Після цього запустіть і встановіть програму.
4
Запустіть встановлену програму PDF to JPG. Додайте в чергу конвертації документ, призначений для друку. Запустіть процес конвертації. На виході ви отримаєте певну кількість зображень, рівне кількості сторінок в pdf-брошурі. Скопіюйте їх все в одну папку, після чого роздрукуйте їх. Найкращим варіантом буде не запустити всі зображення відразу, а додавати їх поштучно, починаючи з самого першого по порядку. Цим ви заощадите час, який може бути витрачено на ранжування сторінок по порядку, тому як при масовому додаванні файлів в друк порядок розташування сторінок може переплутатися.
Формат зберігання електронної документації PDF давно став стандартом де-факто для публікації документів в мережі інтернет, а також для інструкцій, описів різних товарів і програмних продуктів. При цьому можливості цього стандарту дозволяють застосовувати складне форматування з графічними елементами, гіперпосиланнями і розгалуженими меню. Незважаючи на його зручність для перегляду електронної документації, іноді виникає необхідність перекладу електронного документа PDF в «паперовий» варіант.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма для роботи з документами формату PDF Adobe Reader, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Скачайте з сайту Adobe інсталяційний файл Adobe Reader і запустіть його. Програма безкоштовна і не вимагає реєстрації. Обов'язково дочекайтеся закінчення установки.
2
Запустіть Adobe Reader за допомогою ярлика на робочому столі або зі списку встановлених програм меню «Пуск». Відкрийте документ, для цього в меню "Файл" виберіть пункт "Відкрити" і вкажіть шлях до потрібного файлу.
3
У правому верхньому куті вікна програми розташований ярлик друку, що виглядає, як мініатюрний принтер. Натисніть лівою кнопкою мишки по ньому і у вікні, налаштувань друку в рядку «Принтер» вкажіть пристрій, на якому проводитиметься друк.
4
Нижче виберіть, які сторінки документа потрібно надрукувати і вкажіть, чи потрібно розділити документ при друку на парні і непарні сторінки.
5
В розділі «Обробка сторінки» вкажіть кількість копій і, при необхідності, вид масштабування.
6
Праворуч розташоване поле попереднього перегляду сторінок, в якому відображається майбутній вигляд надрукованого документа. Простежте за тим, щоб всі сторінки документа відображалися коректно. Після цього натисніть "ОК". Документ буде відправлений на принтер.