Як вибрати ланцюгову пилу.

Раніше споживачі не могли придбати практично ніяких ланцюгових пив, за винятком Дружби або Уралу. Незграбним, важким і незручним в експлуатації механізмам прийшов на зміну ряд сучасних професійних інструментів, що відповідають вимогам як професіоналів, так і обивателів.
Інструкція
1
Задайтесь питанням для чого вам потрібна ланцюгова пила. Для яких цілей, скільки ви готові витратити на придбання інструменту. Виберіть побутову бензо пилку , якщо вона вам потрібна від випадку до випадку. Ці малопотужні агрегати призначені на використання до двадцяти годин на місяць. Це складе сорок хвилин роботи в день. Такої кількості часу цілком достатньо, щоб напіліть дров дров для лазні або каміна.
2
Зупиніть свій вибір на напівпрофесійному інструменті, якщо вас чекають роботи від ремонтно-відновлювальних до валки лісу. Їх можна використовувати по вісім-десять годин на добу тривалий час. Вони застосовуються на лісоповалах як сучкорізи.
3
Придбайте собі професійну пилку з потужністю більше 2,5 кіловат для валки лісу. Вони можуть працювати щодня до шістнадцяти годин. Головним пріоритетом є те, що експлуатувати їх можна 8:00 без перерви.
4
Зверніть увагу на ресурс роботи ланцюгової пилки, на час до відправки в капітальний ремонт і наявність сервісних організацій. Приділіть увагу вибору режимів роботи бензопили і уникайте перевантажень двигуна.
5
Виберіть пилку відповідної потужності. Це важливий параметр, який характеризує активність інструменту і визначає умови застосовності. Підберіть ланцюг щодо потужності двигуна.
6
Придбайте пилку оснащену інерційним гальмом. Це дозволить уникнути в процесі пиляння зворотного удару. Це різкий покидьок інструменту у бік оператора при зустрічі кінця шини з поверхнею деревини.
7
Віддайте перевагу ланцюгової пилці з антивібраційною системою. Відсутність віброзахисту може привести до порушення кровообігу в руках. Найпростішим видом такого захисту є гумові прокладки між двигуном і рукоятками пилки. При покупці попросіть завести інструмент і потримайте в руках.
8
Купуйте ланцюги для професійного використання. Рівень вібрації у них вище, але і продуктивність значно більше. Саме такими ланцюгами користуються для валки і розкряжування дерев. Для розпилу брудною і мерзлої деревини придбайте спеціальні ланцюги, з твердосплавними напайками.
9
Підбирайте комплектуючі (ланцюг, шина, зірочка) однієї торгової марки при виборі пильної гарнітури.
10
Після покупки ланцюгової пилки, обкатайте її тридцять - сорок хвилин на малих обертах. Це відповідатиме одній баковій заправці бензином. Після початкової перевірки інструменту, заправте бензо пилку паливом, маслом і приступайте до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lUv5gchCFH4
Зверніть увагу
Компоненти пильної гарнітури бензопили (ланцюг, шина, що веде ланцюгове колесо або зірочка) різних виробників, як правило, не сумісні.
Корисна порада
Змінюючи ланцюг бензопили на іншу з іншим кроком, доведеться поміняти і провідну зірочку.