Як зняти клей з плитки. відтерти клей від плитки пвх.

Після ремонту завжди залишається багато будівельного сміття, бруду і пилу. На плитці залишається засохлий клей, фарба і багато інших неприємних дрібниць. Поки клей не висох, його можна прибрати дуже легко, а от потім це приносить багато додаткової і досить трудомісткої роботи.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - розчин соляної кислоти або розчинник для клею.
Інструкція
1
Після того як клейовий розчин засихає, керамічну плитку вже не очистити вологою ганчірочкою, тепер знадобиться шпатель. Обробіть кожну плитку окремо, переходячи поступово від однієї до іншої. Спочатку мокрою тканинної ганчіркою намочіть плитку і добре потріть в тих місцях, де залишився засохлий клей. В цей час структура клею порушується, він розмокає і стає більш податливим. Після цього акуратно його соскребите шпателем, проходячи кожну плитку сантиметр за сантиметром
2
У важких випадках шпатель не допоможе. Якщо клею залишилося занадто багато, можна придбати в будівельному магазині розчинник для клею і їм очистити всі проблемні місця. Цей розчинник містить кислоти, за допомогою яких успішно очищається не тільки клей, а й засохлий цемент, солі і затирка.
3
Якщо в господарстві є звичайний 2-3% розчин соляної кислоти, їм також можна цілком успішно видалити залишився клей. Однак плитку не можна заливати соляною кислотою, просто трохи змочіть ганчірку, протріть забруднені ділянки і після цього вимийте поверхню звичайною водою. Якщо перестаратися, можуть пошкодитися шви, затирка розчиниться.
4
Якщо засохлого клею на поверхні залишилося зовсім небагато, спробуйте видалити його механічним шляхом. Великі шматки акуратно віддерти шпателем, а плями затерти дрібноволокнистою сухий мочалкою або щіткою з м'якою щетиною, підійде і м'яка наждачний папір.
5
У продажу є спеціальні терки для очищення рук від залишків клею та затирання. Під час сухого чищення терку тримайте під прямим кутом до поверхні плитки . Водите теркою тільки по діагоналі, бо інакше можуть пошкодитися шви. Після цього змоченою водою мочалкою протріть кожну плитку круговими рухами. Після того як вода випарується, плитку витріть сухою ганчіркою.
6
Щоб подібних проблем не виникало, клей намагайтеся видаляти відразу після укладання плитки . Крім того, всі інструменти повинні бути чистими. Мийте їх безпосередньо перед початком роботи, і плитку укладайте тільки в гумових рукавичках, так як шкіра рук не повинна контактувати з клеєм, цементом, затіркою та іншими будівельними матеріалами.
Зверніть увагу
При витиранні плитки мокрою ганчіркою або губкою необхідно її постійно полоскати, так як відкололися частинками засохлого клею плитку можна пошкодити.
Корисна порада
При догляді за плиткою застосовувати металеві щітки або абразивні порошки не можна, так як вони можуть пошкодити поверхню.