Як зняти кришку з автомобільного акумулятора. десятизначний номер на кришці подільського акумулятора.

Знімати кришку акумулятора доводиться не часто. Як правило, це необхідно при проведенні технічних робіт з батареєю, тому спочатку її потрібно демонтувати. Акумулятор знімають з автомобіля з двох основних причин - для його підзарядки і для заміни. Здавалося б, у цьому немає нічого складного, але ті, хто це робить вперше, можуть зіткнутися з деякими труднощами, оскільки ця операція вимагає певних знань і навичок.
Вам знадобиться
  • викрутки і гайкові ключі.
Інструкція
1
Першим ділом обесточьте ваш автомобіль, для чого відключіть запалювання. Після того як ви відкрили капот, відкрутіть болти на кришці акумулятора і плавно зніміть її. Ваше завдання полегшується, якщо кришка в конструкції акумулятора не передбачена. Якщо акумулятор старий, можливо, кришка прикипіла до батареї - в такому випадку потрібно почистити місця зчленувань, прибрати білий наліт і використовуючи викрутку як важіль, повільно підняти кришку . У разі зламу кришку доведеться замінити.
2
Після цього можете спокійно від'єднувати силові кабелі від батареї. При цьому ви повинні дотримуватися певної послідовності: спочатку відключаєте масу (провід зі знаком "-"), а потім кабель "+". Залишається зовсім небагато - відвернути гайку, дістати стяжний хомут, вивернути болт кріплення і зняти утримує пластину. Все, можете витягувати акумулятор.
3
Деякі автомобілі оснащені пристроями, що запам'ятовують, що фіксують збої в роботі двигуна, антиблокувальними системами, електронними годинниками та радіоапаратурою, які при від'єднанні акумулятора скидають записану в них інформацію. Щоб цього не сталося, встановіть на цих приладах режим запам'ятовування збоїв, а на протиугінних системах перед від'єднанням акумулятора встановіть радіокод.
4
На багатьох сучасних моделях автомобілів встановлені необслуговувані акумулятори й такі, які вимагають мінімального обслуговування. Ремонту вони не підлягають, а потребують лише в технічному обслуговуванні (огляд і чистка затискачів і клем). Щоб, приміром, долити в них дистильовану воду, вам достатньо вивернути пробки за допомогою спеціальної отверткі.Заряжать такі акумулятори можна, не знімаючи їх з автомобіля. Ні в якому разі не відключайте акумулятор при працюючому двигуні, інакше електрообладнання автомобіля може вийти з ладу. Багато автовласників вважають за краще влаштовувати своїм автомобілям «зимові канікули». У цьому випадку не слід відносити акумулятор додому, а краще залишити його на автомобілі, попередньо зробивши повну розрядку.
В акумулятори з рідким електролітом періодично потрібно додавати воду. Частота додавання води буде визначатися характером використання акумулятора і температурою його експлуатації. При зарядці акумулятори виділяють велику кількість вибухонебезпечного газу, тому роботи з ними потрібно виконувати з особливою обережністю.
Вам знадобиться
  • - ключ з гумовою рукояткою для відключення акумулятора.
Інструкція
1
Вимкніть і огляньте акумулятор. Верхня поверхню і клемні з'єднання повинні бути сухими. Якщо на верхній поверхні є рідина, це означатиме надлишок залитої в акумулятор рідини.
2
Перевірте надійність закріплення всіх захисних ковпачків на акумуляторі. Очистіть верхню поверхню акумулятора , клеми і з'єднання від сміття за допомогою дрантя, розчину харчової солі, щітки і води. Слідкуйте за тим, щоб очищуючий розчин не потрапив всередину акумулятора .
3
Перед додаванням води повністю зарядіть акумулятор. Додавати в розріджене (частково заряджений) акумулятор воду можна тільки в тому випадку, якщо видно пластини. Тоді доливайте воду до тих пір, поки не закриєте пластини і зарядіть акумулятор. Зарядку акумулятора проводите в добре провітрюваному приміщенні.
4
Зніміть кришку акумулятора (за її наявності) і відкрутіть захисні ковпачки. Переверніть ковпачки, щоб на їх внутрішню поверхню не потрапила бруд.
5
Долийте воду до рівня на 3 мм нижче вентиляційної свердловини. Закрутіть назад захисні ковпачки
Зверніть увагу
Не паліть поблизу акумулятора. При заряді акумуляторних батарей виділяється вибухонебезпечна суміш водню з киснем. Щоб електроліт не витік, не нахиляти акумулятор більш ніж на 45 °. Не допускайте попадання електроліту на незахищені ділянки тіла, користуйтеся захисними костюмом, рукавичками очками.
Корисна порада
Для захисту клем акумулятора від корозії покрийте їх тонким шаром вазелінового масла. Всі кабельні з'єднання повинні бути затягнуті у відповідності зі специфікаціями. Сильне затягування клем може призвести до їх поломки.