Як зробити дворівневий стелю.

Зробити квартиру оригінальною і надзвичайно красивою допоможуть дворівневі стелі. У більшості випадків, в них виникає потреба при необхідності приховати вентиляційні канали, комунікації і не підлягають демонтажу несучі конструкції. Сьогодні зробити дворівневий стелю можна з абсолютно будь-якого будівельного матеріалу, але найпопулярнішим на даний момент є гіпсокартон.
Вам знадобиться
  • - маркер або олівець;
  • - болгарка або гострі ножиці;
  • - металеві профілі для каркаса;
  • - саморізи;
  • - шуруповерт;
  • - канцелярський ніж.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з формою майбутнього дворівневого стелі. Вона не обов'язково повинна бути з прямими кутами і абсолютно рівними лініями. Стеля з гіпсокартону можна зробити абсолютно будь-якої форми.
2
Берете будь пишучий маркер або олівець і креслите розмітку на стелі, за якою буде кріпитися каркас для підвісної стелі.
3
Для того щоб надати каркасу бажану форму, на стельовому профілі робите надрізи болгаркою або гострими ножицями в місцях вигину.
4
Берете приготований профіль і кріпите його до стелі саморізами, відповідно до попередньо проставленою розміткою. Вони повинні розміщуватися на відстані не більше ніж 60 сантиметрів.
5
Дуже уважно поставтеся до місць, де буде надалі прокладена проводка для освітлювальних приладів. Переконайтеся, що там каркас не має гострих кутів.
6
Між паралельно розташованими профілями обов'язково прикріпіть шматки профілю однакових розмірів. Таким чином, ви зміцните конструкцію каркаса, і це допоможе вам зробити дворівневий стелю абсолютно рівним.
7
Надати гіпсокартону потрібну форму дуже просто. Візьміть канцелярський або будь-який інший гострий ніж і зробіть кілька порізів в місцях вигину. Якщо з ножем боїтеся трохи перестаратися, варто скористатися спеціальним голчастим валиком.
8
Візьміть губку з водою і акуратно намочіть гіпсокартон в місцях порізів і витримайте 15 хвилин.
9
Коли гібсокартон став гнучким, негайно кріпите його до профілю за допомогою шуруповерта та саморізів.
10
І на завершення, грунтуете поверхню стелі і фарбуєте його заздалегідь обраної фарбою. А монтаж проводки ви можете зробити як до обшивки стелі, так і після.