Як оформити запрошення.

Оформлення запрошень квитків - важлива частина підготовки до святкової події. Здавалося б, обійтися без подібної формальності не так вже й складно. Адже повідомити про місце і час проведення можна, відправивши лист електронною поштою, смс повідомлення чи просто зателефонувавши. Але подібне оповіщення зробить свято безликим і, можливо, вкаже людям на те, що приходити необов'язково. І саме добре зроблені запрошення пробудять інтерес до заходу і бажання відвідати його, допоможуть поінформувати кожної людини індивідуально.
Інструкція
1
Визначтеся з тематикою події. Від цього залежить, як будуть оформлені запрошення: строго, офіційно, скромно, але зі смаком або яскраво, видаючи атмосферу свята. Приводів ж для проведення заходу безліч. А спираючись на тему, ви можете приблизно уявити зовнішній вигляд запрошень. Приміром, Новий рік асоціюється з ялинкою і Дідом Морозом, Восьме березня - з весною і квітами, весілля - з кільцями і закоханою парою, День народження - з тортом і свічками, наукова конференція - з книгами та презентаціями і т.д. Вибране зображення слід помістити на лицьову сторону квитка, воно повинно яскравим, чітким і привертає увагу.
2
Вирішіть, яка форма повинна бути у запрошень: «розкладачок» або прямокутних карток. Може бути ви проявите фантазію і зробите їх у вигляді сердечок, овалів, багатокутників і т.п. У «розкладачки» на зовнішній стороні розташовується барвиста картинка, а всередині - текст на білому фоні (таким чином, ви уникнете зайвої строкатості). У карток зображення міститься на лицьовій частині, а звернення на звороті. У цьому випадку слова будуть непогано виглядати на якому-небудь приглушеному фоні, не відволікатися погляду. Не забувайте про якість паперу, на якому квитки будуть надруковані. Вона повинна бути досить щільною. Глянець додасть урочистості. А прямокутники можна навіть заламинировать. Це покаже серйозність майбутньої події.
3
Гідною увагу приділіть тексту. У ньому обов'язково необхідно вказати дату, час, місце проведення торжества. Починатися ж він повинен з обігу до того, кого ви запрошуєте. Подібний варіант - це стандарт. Але не виключено, що ви захочете відступити від нього. Тоді придумайте щось неординарне, цікаве, що відрізняє вас від інших. Наприклад, використовуйте вірші. Такий хід приємно здивує людей.
4
Пам'ятайте, що вручення запрошення - перший крок до початку заходу. Беручи в руки квиток, людина розуміє наскільки серйозним і урочистим ви задумали захід. І, можливо, саме це підштовхне його до рішення про те, стати вашим гостем чи ні.