Як підключити sony playstation 3 до монітора. Як sony playstation 3 підключити до екрану.

Найкращий варіант для виведення зображення з сучасної ігрової консолі від Sony - це, звичайно, широкоформатний телевізор з великою діагоналлю. Нові телевізори завжди мають підтримку самих різних способів підключення. Але не завжди є можливість його купити або використовувати, тому часто виникає необхідність підключити приставку до комп'ютерного монітора на час гри.
Інструкція
1
Стандартний вихід відеосигналу PlayStation 3 - це HDMI-роз'єм. У комплекті з приставкою є такий кабель, він передає одночасно зображення і звук, що дуже зручно. Якщо у вас в моніторі є HDMI-порт, ви можете просто підключити один кінець кабелю в приставку, інший - в монітор.
2
Для початку перевірте, чи є у вашому дисплеї HDMI. Подивіться на задню стінку монітора, туди, де знаходяться гнізда для кабелю живлення і сигнального кабелю від комп'ютера. Якщо виявите відповідний роз'єм з відміткою HDMI, застроміть в нього ваш кабель від консолі. Увімкніть монітор, потім увімкніть консоль - найімовірніше, ви побачите завантажувальний екран PlayStation 3. Зверніть увагу, що комп'ютер в цей час краще відключити. Більшість моніторів автоматично перемикається на активний джерело сигналу, а значить якщо ваш комп'ютер буде відправляти сигнал на монітор, ви побачите звичайну картинку з робочого столу.
3
На деяких моніторах є кнопка Source, яка дозволяє вибрати джерело зображення вручну. Натисніть на неї кілька разів, поки не побачите на екрані повідомлення HDMI.
4
Наступний варіант застосовний, якщо у вас в моніторі немає сучасного інтерфейсу високої чіткості HDMI, але є DVI-роз'єм. Його гніздо зазвичай білого кольору з великою кількістю отворів для контактів. У такому випадку вам знадобиться програма для перевірки вашого монітора на підтримку HDCP. Це такий протокол захисту відео високої чіткості, без нього монітор буде виводити картинку з приставки.
5
Скачайте та встановіть програму CyberLink BD & 3D Advisor. Запустіть її та натисніть пункт перевірки Blu-Ray Disc. Зверніть увагу на нижню сходинку Video Connection Type. Якщо в стовпці навпроти неї написано No, ваш монітор не підтримує HDCP. Переходьте до пункту 6. Якщо напис Yes, значить монітор підтримує дану функцію, і можна під'єднатися за допомогою перехідника.
6
Купуйте перехідник HDMI-на-DVI-D і аудіо-відео кабель від приставки з Тюльпан роз'ємами (білий, червоний, жовтий). Підключіть перехідник до моніторними DVI-гнізда, застроміть HDMI-кабель одним кінцем у нього, а іншим - в PlayStation 3. Потім підключіть білий і червоний коннектори у ваші колонки з одного боку і в приставку - з іншого. Можете включати консоль. Дозвіл і аудіовивод налаштуйте в панелі управління вашої PS3.
7
Якщо у вашому моніторі немає HDMI роз'єму і немає підтримки HDCP, тоді залишається один можливий варіант підключення - купіть перехідник VGA Box. У цей перехідник з одного боку підключіть HDMI-кабель від PlayStation 3, а з іншого боку увіткніть роз'єм від монітора і від колонок. Увімкніть консоль і можете користуватися. Зверніть увагу, що перехідник такого виду коштує від 50 до 100 доларів і найчастіше його доводиться замовляти в інтернет-магазині.
Деякі користувачі вважають за краще використовувати відразу кілька моніторів спільно з єдиним системним блоком. Цей метод дозволяє в значній мірі розширити робочу область, що вкрай зручно при певних обставинах.
Вам знадобиться
  • - дві відеокарти.
Інструкція
1
Вивчіть можливості вашої відеокарти. Подивіться кількість портів для передачі відеосигналу, які розташовані на ній. Зазвичай відеоадаптери наділені двома або трьома відеовиходами: S-Video, VGA і DVI (HDMI). Якщо вам потрібно підключити відразу чотири монітора , кожен з яких буде працювати окремо, то придбайте додаткову відеокарту.
2
Існує варіант спільного використання вбудованого в материнську плату відеоадаптера, якщо такий є, і повноцінної дискретної відеокарти. Підключіть додатковий пристрій до материнської плати. Увімкніть комп'ютер і встановіть програмне забезпечення для нового відеопристрої. Краще використовувати відеоадаптери одного виробника, а ще краще - ідентичні моделі. Це дозволить уникнути конфліктів обладнання.
3
Підключіть всі потрібні монітори до ваших відеокартам. Природно, необхідна наявність певних кабелів і портів. На кожній відеокарті буде використаний один цифровий і один аналоговий порт. Виберіть комплект моніторів, який ви зможете використовувати спільно з вашим комп'ютером.
4
Натисніть кнопку «Пуск» і відкрийте меню «Панель управління». Виберіть меню «Оформлення та персоналізація» і вкажіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею», який знаходиться в меню «Екран». У вікні у вас буде зображено чотири екрани. Якщо їх менше, то натисніть кнопку «Знайти» і дочекайтеся визначення нових дисплеїв.
5
Оберіть параметри спільної роботи ваших моніторів. Ви можете згрупувати їх попарно або використовувати кожен окремо. Виберіть монітор, який буде основним дисплеєм, і активуйте відповідний пункт. Тепер виділіть значки трьох інших вікон та виберіть параметр «розширити робочий стіл на цей монітор». Збережіть налаштування.