Як керувати магазином.

Щоб ваш бізнес успішно розвивався, потрібно докласти чимало зусиль. Неграмотне керівництво і відсутність компетентних фахівців може звести нанівець всі ваші старання. Найскладніший і вирішальний етап у розвитку невеликого магазину - це початок його роботи. Ви повинні максимум уваги і сил приділити його розвитку.
Вам знадобиться
  • - грамотний персонал;
  • - бізнес-література для саморозвитку;
  • - нормативно-правова література.
Інструкція
1
Затвердження «кадри вирішують все» дуже актуально для малого та середнього бізнесу. Увійшовши в ваш магазин, покупець зустрічає продавця. Чи повернеться клієнт до вас знову, багато в чому залежить від рівня обслуговування. Тому приймаючи на роботу нового продавця, будьте максимально уважні. Наведіть довідки про його освіту, зателефонуйте на колишнє місце роботи, дізнайтеся причину звільнення, в ході невимушеної бесіди запитаєте, чому ця людина вибрав цю професію.
2
Взявши здобувача на роботу з випробувальним терміном, влаштуйте йому дві-три перевірки. Попросіть своїх знайомих зайти в магазин в якості покупців. Потім попросіть їх оцінити якість обслуговування, швидкість роботи, емоційну атмосферу (привітно або відштовхуюче поводився продавець). На основі отриманої інформації прийміть кадрове рішення.
3
Самостійно вникати в усі аспекти роботи. Задавайте питання своїм співробітникам з приводу прийнятих ними рішень. Радьтеся з товарознавцем з приводу відновлення асортименту, самостійно вивчіть навколишнє інфраструктуру, загляньте в магазини-конкуренти.
4
Постійно стежте за тим, щоб в торговому залі було чисто, прибрано, і всі сторонні предмети (упаковки, коробки і т.д.) знаходилися в підсобному приміщенні. Особливу увагу приділіть оформлення вітрини. Дизайн неодмінно повинен бути творчим, оригінальним і єдиним у своєму роді.
5
Ще один важливий аспект у роботі магазину - це численні перевірки санітарного контролю, пожежної охорони, податкової інспекції. Привчіть колектив не залишати детальне заповнення документації «на потім», дотримуватися санітарно-гігієнічні норми, підтримувати порядок на робочому місці. І ви самі здивуєтеся, як легко вам пройти будь-яку перевірку.
6
Паралельно з дисциплінарними заходами вивчайте нові нормативно-правові акти та постанови. Адже часто самі підприємці незнанням елементарних прав розв'язують руки чиновницькому свавіллю.
7
Щоб ефективно керувати магазином , регулярно підвищуйте власний рівень освіти, вивчайте бізнес-літературу, відвідуйте семінари з ефективного управління персоналом, обмінюйтеся професійним досвідом з маститими управлінцями.
8
Пам'ятайте, що ви, будучи керівником, є прикладом для своїх співробітників. Процвітання вашого бізнесу, перш за все, у ваших інтересах. А співробітник, яким би відповідальним і досвідченим він не був, всього лише виконавець. Його зацікавленість в успіху підприємства значно нижче вашої.