Як зробити ящички.

Зверніть увагу, як барвисто і нарядно виглядають вікна, прикрашені квітами зовні. Квіткові горщики вставлені в дерев'яні ящики, які зроблені за розміром підвіконня. Можна квіти висаджувати і без горщиків - прямо в ці ящички , але таку ємність зробити складніше, для початку спробуйте виготовити найпростішу модель.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні дощечки;
  • - саморізи по дереву;
  • - викрутка;
  • - ножівка;
  • - лінійка або метр .
Інструкція
1
На малюнку зображений вже досить декоративний ящик для квітів, але, якщо змайструвати підставки, що підтримують сам ящичок, що не фігурними, а просто трикутними, то зробити його реально і людині, далекій від столярного майстерності. Головне не помилитися з розмірами вироби, тому ретельно виміряйте місце, на яке постане ящік.Не забудьте подивитися, в який бік відкриваються стулки вашого вікна - адже, якщо вікно відкривається назовні, то необхідно залишити деяку відстань під квіти, щоб не поламати їх.
2
Замість простих дощечок можна купити фігурні бордюри або плінтуса - такі ящики виглядають значно цікавіше! Горщики з квітами важать чимало, тому при широкому вікні треба робити більше підтримують стійок-куточків. Не варто захоплюватися і з шириною ящика - зупиніться на 20 сантиметрах, щоб не перевантажувати конструкцію.
3
Обріжте за розміром ножівкою деталі шухлядки, зрізи обробіть шкіркою, щоб не занозить руки при подальшій роботі і для акуратного вигляду виробу. Намітьте місця для вкручування саморезов, дрилем висвердлите там невеликі поглиблення, щоб головки саморізів не стирчали з готового ізделія.Соберіте деталі ящика і власників. Залежно від того, до чого ви будете прикріплювати ящик, виберіть кріпильний матеріал - для дерева підійдуть і довгі саморізи або цвяхи, а в камені або цеглі попередньо просвердлите отвори під Чопик, щоб уже в них вкрутити кріплення.
4
Щоб ваше виріб прослужило довго, необхідно обробити дерево спеціальними вологозахисними засобами, покрити ґрунтовкою, а зверху пофарбувати або залакувати. Перш ніж наносити наступний засіб, дочекайтеся, коли висохне попереднє. Якось розфарбовувати або наносити орнамент на ящик не варто, щоб не відволікати увагу від квітів.
5
Зміцніть утримувачі на стіні або підвіконні, при цьому за допомогою рівня виставите їх рівно, щоб ящик висів паралельно підвіконню. Шухлядка за задню стінку прикрутите до стійки держателя. Тепер ви можете ставити сюди горщики з цветамі.Еслі ви хочете висаджувати квіти відразу в дерев'яний ящик, то в денці просвердлите декілька дренажних отворів. Вниз покладіть камінчики, черепки або насипте керамзит, за цим шаром слід шар промитого річкового піску товщиною 2-3 см. Уже на пісок кладіть земляний грунт, відповідний для ваших квітів. Насипайте його, не доходячи до верху ящика, щоб дощем грунт чи не розмило і не забруднило вашу стіну і вікно.