Як намалювати мультяшних лиходіїв.

В мультфільмах завжди присутні два типи персонажів - добрі і злі. Найчастіше негативні герої володіють невимовної привабливістю. У чому ж секрет такого тяжіння, і як намалювати мультяшних лиходіїв ?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Визначтеся, кого будете малювати - людини, міфічна істота або тварина. Зобразіть частини тіла відповідно до загальних правил малювання необхідного типу. Вигаданим героям за основу візьміть один або декілька типів, запозичивши у кожного окремі частини тіла і, відштовхуючись від них, додайте своїх деталей - безліч кігтів або зайву пару очей і т.д.
2
Прорисуйте деталі мультяшного героя. Так як мультфільми в більшості випадків створюються для дітей, то покажіть лиходіїв більш смішними, незграбними, ніж злими і надто страшними. Головною відмінною деталлю буде голова і риси обличчя. Саме вираз здатне передати характер героя. Очі намалюйте порожніми, без зіниць і зафарбуйте їх жовтим кольором. Якщо йдеться про дівчину, то кордону очей окресліть жирної чорною лінією.
3
Обов'язково покажіть густі брови, що закривають верхню частину очей. В одне вухо можете додати якесь прикраса, приміром, круглу сережку. Губи зобразите або щільно зімкнутим, або з оскалом, коли видно одна сторона крайніх зубів. Деякі зуби зафарбуйте в металевий жовтий або білий кольори. Додайте шрамів. Колір волосся теж грає важливу роль - зафарбуйте їх у темні, краще чорного відтінку кольору. До рук прикріпіть довгі нігті.
4
Намалюйте додаткові атрибути мультяшного лиходія - нереальних розмірів зброю, тобто звичайні предмети - молотки, палиці і т.д. Одягніть його у відповідний одяг - темних кольорів для людей і яскравих для тварин з латками.
5
Раскрасьте мультяшного героя. На намальований олівцем образ нанесіть затемнені ділянки по всьому тілу, в тому числі і на обличчя. Такий ефект відразу буде асоціюватися з негативним образом.
6
Домалюйте головному герою дрібного слугу в цьому ж стилі.