Як вивчити декілька мов. Як вчити кілька мов одразу.

Ви завжди з заздрістю дивитеся на людей, вільно говорять іноземними мовами? А у вас ніяк не виходить взяти себе в руки і вивчити хоча б один? Існує багато пропозицій, які обіцяють допомогти заговорити іншою мовою. Давайте подивимося, які є опції, і наскільки вони підходять саме у вашому випадку.
Вам знадобиться
  • - викладач;
  • - самовчитель;
  • - книги;
  • - фільми;
  • - інтернет.
Інструкція
1
У сучасному суспільстві, де інтернет грає важливу роль в спілкуванні, знання іноземної мови стає все більш необхідним. Розпочати їх вивчати ніколи не пізно! Більш того, чим старше ви стаєте, тим більше у вас можливостей і бажання отримати знання. Найскладніше - це вивчити перша мова. Отже, кілька варіантів, як це зробити. Перший, і самий грунтовний, поступите в лінгвістичний інститут. Тут за кілька років вас навчать не тільки говорити, а й думати на іншій мові. Вартість варіюється від «безкоштовно» до кількох тисяч у.о. на рік.
2
Або ж виберіть курси, які є на будь-який смак і колір: прискорені, по семестрах, онлайн і спеціалізовані, з професорами ВНЗ або з носіями мови. Однак вам знадобиться чимала посидючість, т.к. великий обсяг роботи доведеться робити вдома, присвячуючи заняттю весь свій вільний час. Схожа опція - персональні заняття, тільки тут вам приділять підвищену увагу. Вартість занять також варіюється: від 25 у.е. на годину зі студентом, що вивчають мову в інституті, до ціни за домовленістю з професором.
3
Читайте книги і дивіться фільми мовою оригіналу. Це дозволить вам розширити словниковий запас і зрозуміти, як будуються пропозиції, а також ви зможете сприймати мову з різними акцентами. Витрати пов'язані тільки з покупкою книг і фільмів, які також можна дивитися онлайн або завантажити в мережі.
4
За допомогою того ж інтернету заведіть собі друзів у всіх куточках Землі. Це забезпечить вам знання багатьох іноземних мов . Можна листуватися, созваниваться і влаштовувати відео-конференції. Живе спілкування завжди сприяє хорошому засвоєнню матеріалу! Дорожчий спосіб спілкування - подорожі. Але й більш вірний, т.к. знання однієї мови не забезпечить вам вільної комунікації.
5
А якщо ви інтроверт, і знання мови потрібно вам більше для листування і читання літератури, вчіть мови по самовчителю. Варіант, мабуть, самий непростий, т.к. зажадає величезну силу волі, старанність і цілеспрямованість. Самий же кращий спосіб вивчити декілька мов - це максимальна комбінація вищепереліченого!
Зверніть увагу
Не варто вивчати відразу кілька мов, хоча б один повинен бути на більш високому рівні. Не закидати надовго заняття, весь час практикою.
Корисна порада
Перед вступом до інституту відвідайте підготовчі курси. Заняття в групах або приватні з викладачем краще вибирайте за порадою друзів і знакомих.В ресторанах часто пропонують безкоштовні газети на іноземних мовах, а в літаках є канал, на якому можна дивитися трансльовані фільми мовою орігінала.Влюбленность дуже підстьобує завзяття при вивченні мови комунікації.