Як почати працювати ріелтором. робота ріелтором Як знайти покупців.

Іноді в житті відбуваються абсолютно непередбачені події. Тоді людям доводиться повністю міняти все. що було досі звичним, в тому числі й професію. Стати ріелтором - непоганий варіант. Потрібно лише знати, з чого почати роботу, як знайти клієнтів.
Інструкція
1
Вважається, що мати успіх в ріелторському бізнесі може лише підприємливий чоловік. Володіти підприємницькою жилкою непогано. Але головне - мати мету багато чого досягти і йти до цієї мети. Тоді ваш бізнес буде успішним. Добре, якщо ви товариські, тактовні, вмієте слухати. Чи не розслабляйтеся, домігшись перших успіхів. Може скластися враження, що професія проста, раз легко все виходить. Але це, звичайно ж, не так. Будьте готові до труднощів і їх подолання, і станете прекрасним фахівцем з нерухомості.
2
Звичайно, вам будуть необхідні деякі знання з теорії. Необхідно вивчити законодавчі акти, документи та інструкції. Відмінно, якщо у вас юридична освіта. Якщо ні, нічого страшного. Ви можете вчитися на чужому досвіді. Почитайте блоги і форуми. Перегляньте книги, відеоматеріали. В ідеалі навчатися потрібно постійно.
3
Найкраще початок роботи ріелтора - влаштуватися в агентство нерухомості з прекрасною репутацією. Знайдіть в агентстві партнера з хорошим досвідом. Він допоможе вам осягнути тонкощі роботи. Звичайно, в цьому випадку доведеться погодитися на більш низький дохід. Але досвід, який ви придбаєте, безцінний. Якщо ви плануєте працювати поодинці, приготуйтеся зіткнутися з можливим недовірою з боку клієнтів. Не набирайте відразу велику кількість варіантів. Не починайте кілька угод. Почніть нема з продажу, а з оренди нерухомості. Візьміть 2-3 об'єкти для оренди і працюйте з ними.
4
Навіть якщо ви віддаєте перевагу роботу в агентстві, є необхідність в пошуках клієнтів. Скористайтеся всіма доступними способами: газети і буклети з оголошеннями, розклеювання оголошень, роздача візиток. Масу можливостей дає інтернет: від розміщення оголошень до створення власного сайту. Вельми дієвий спосіб пошуку клієнтів - створення групи в соціальній мережі. Залишайте якомога більше контактів: телефони мобільний та стаціонарний, Скайп, ICQ, адреси сторінок в інтернеті, де вас можна знайти.
5
Створіть картотеку клієнтів. Вносьте туди всіх, хто вам подзвонив або написав. Запишіть основні дані. Зробіть позначки про бажаннях клієнтів, щоб швидко згадати, про що ви вели розмову. Навіть якщо на момент дзвінка ви дуже зайняті з іншими клієнтами, не забувайте про позвонивших. Як тільки завершите операцію, обов'язково передзвоніть.
Сфера діяльності ріелтора - пошук клієнтів, супровід угод на ринку нерухомості, укладання контрактів. Хороший спеціаліст повинен бути сильним в психології, економіці, математиці, володіти комунікативними навичками, вміти переконувати і бути стресостійким.
Інструкція
1
Для початку оціните свої здібності. Вірний спосіб дізнатися про профпридатність - спробувати себе в прямих продажах. Якщо ви не фокусуєтесь на відмовах клієнтів, вмієте стримувати себе, залишатися протягом усього дня в хорошому настрої незалежно від результату, то цілком впораєтеся з роботою рієлтора .
2
У вас повинен бути альтернативний джерело пасивного доходу як мінімум на найближчі півроку після початку діяльності. Якщо у вас немає досвіду здійснення угод в області нерухомості і є білі плями в теорії, перший час вам доведеться посилено освоювати і те, і інше. А поєднувати нову професію з будь-якої іншої основною роботою вкрай складно, та й багато великі агентства нерухомості не готові співпрацювати з людьми на умовах часткової зайнятості, якщо, звичайно, мова не йде про професійні рієлтора х з напрацьованою клієнтською базою .
3
Додайте резюме на авторитетних сайтах з працевлаштування. Саме на них воліють шукати персонал рекрутери відомих компаній. Фахівці в галузі нерухомості потрібні завжди, тому шанс стати успішним професіоналом при наборі необхідних особистих якостей і достатньому потенціалі є у кожного.
4
Зверніться в кілька великих ріелтерських агентств з питанням про роботу в них. Контактну інформацію завжди можна знайти в пресі або інтернеті, а також на рекламних щитах про купівлю/продажу/оренді нерухомості в вашому місті. Але будьте готові до того, що навчання доведеться приділяти цілий день, то ж саме стосується і роботи в перший час. Багато розкручених фірми усвідомлено не приймають співробітників, які не можуть присвятити себе справі цілком і повністю. А от невеликі агентства залучають в основному на скорочений день, але при цьому вони не проводять інтенсивного навчання фахівців.