Як знайти текст англійською.

В процесі навчання часто не вистачає часу для написання творів і топіків англійською мовою. Тоді вам на допомогу прийде інтернет. Головне - знати що шукати.
Інструкція
1
Якщо ви шукайте саме топік або твір, то можете звернутися до спеціалізованих сайтам для вивчення англійської мови. Тут ви знайдете і адаптований текст для російськомовних, які вивчають англійську, і текст и за рівнями складності, і топіки по темам. Також тут можуть знайтися текст и для перекладу, містять певну кількість знаків або лексичних одиниць, текст и з синхронним порядковим перекладом для кращого розуміння та засвоєння граматики і вивчення нових слів.
2
Логічно також шукати текст англійською мовою не в рунеті. Для цього принаймні, необхідно знати що ви шукайте, тобто запит необхідно буде грамотно перекласти англійською мовою. У цьому вам можуть допомогти онлайн-перекладачі. Однак якщо з перекладом слів вони справляються на "відмінно", то граматика часто страждає, як при перекладі з російської на англійську, так і навпаки. Краще, звичайно, покластися на власні знання або поради більш компетентних людей.
3
Якщо ви правильно введете запит, то отримаєте масу матеріалів англійською мовою. Причому не тільки класичних і часом досить застарілих, але і тих, що входять в поняття "every day English": статті з журналів і газет, витримки їх книг та наукові текст и. Тут можна чудово потренувати свою розмовну англійську увібравши фрази і звороти, використовувані в сучасній мові.
4
Також текст англійською можна знайти і в друкованому варіанті преси. У великих містах до популярних видань часто випускаються вкладки, переведені на іноземну мову. Крім того, такі газети і журнали можна знайти в бібліотеках, куди надсилаються примірники для підшивки. Можливо, на руки вам таке видання не дадуть, але зняти копію з нього ви зможете.
5
Зрештою, можна самостійно написати текст і перевести його. Якщо ваші знання англійської не такі хороші, а онлайн-перекладачам ви не довіряєте, віддайте текст в спеціалізоване агентство з перекладу, і ви отримаєте якісний і грамотний матеріал.