Як приклеїти штучний камінь. на що приклеїти камені до дерева.

В даний час популярність оздоблювального натурального каменю дуже зростає. Причин для цього багато. Але природний камінь - задоволення дороге. Зате на допомогу любителям краси прийшов штучний камінь . Він дозволяє набагато дешевше прикрасити ваш заміський будинок, котедж. Сучасні технології допомагають повністю імітувати текстуру, форму, колір справжнього природного каменю.
Інструкція
1
Дуже часто відрізнити природний камінь від штучного буває важко. Роблять штучні камені з цементу, керамзиту і натуральних барвників. Підготовлену суміш заливають у спеціальні форми. Але крім того, у штучного облицювального каменю є маса переваг. По-перше, він легше, ніж його оригінальні брати. Тому стінам легше буде витримувати навантаження. Штучний камінь ви можете приклеїти на будь-яку поверхню (дерево, метал, цегла). Декоративне каміння не горять і не виділяють диму при нагріванні. Тому їх можна застосовувати для оформлення камінів і печей. Але не варто тримати камені постійно під високою температурою. Через постійне нагрівання змінюються барвники, і камінь викришиться. У підсумку фасад або оформлення в будинку втратять свій гарний вигляд. Ще одна з переваг цього оздоблювального матеріалу в тому, що його зворотна сторона плоска, значить процес приклеювання простіше. З цією процедурою може впоратися навіть кожен з вас.
2
Спочатку вирівняйте поверхню, отштукатурьте її, а потім нанесіть клей. Якщо будете приклеювати на дерев'яну поверхню, то спочатку основу треба влагоізоліровать, і прикріпити металеву сетку.Чтоби приклеїти штучний камінь приготуйте розчин цементу з клеєм. Використовуйте клей для фасадних робіт або клей, призначений для роботи з плиткою та каменем. При необхідності розмір каменю можна змінити - його легко розрізати болгаркою.
3
Є два способи приклеювання облицювального каменю. Перший - приклеюють камінь з розшивкою шва. Якщо ви будете клеїти даними способом, камені приклеюйте один від одного на невеликій відстані. В результаті ви заощадите матеріал. Якщо виберіть другий метод - безшовний, то каміння приклеюйте один до одного впритул.
4
Чи не викладайте поверхню камінням різної фактури і кольору. Не слід два однакових елемента розташовувати поруч. Для обробки швів використовуйте кольорову мастику або кольоровий герметик. Для облицювання кутів використовуйте кутові елементи.