Як прогріти гараж.

З настанням холодів всіх автовласників займає лише одне питання - як зігріти свого залізного коня? Ті, хто тримає авто на вуличній стоянці, неабияк заздрять власником гаражів . Однак, толку від будиночка для машини буде не багато, якщо як слід його НЕ прогрівати.
Інструкція
1
Перш ніж займатися прогревом гаража, необхідно вивчити його на предмет герметичності і наскільки теплим. Інакше всі ваші зусилля підуть прахом і ви даремно витратите свій час, а також дороге паливо або електрику. Особливо це важливо для власників залізних, а не капітальних гаражів .
2
Звичайно, при утепленні гаража з'їдається простір, але це мала жертва порівняно з благородним наміром опалити вулицю. Багато власників гаражів утеплюють стіни і ворота пінопластом і оббивають зверху вагонкою. Такий шар створить повітряний прошарок і утримує тепло всередині. Пінопласт можна замінити сучасним вогнетривким утеплювачем або скловатою, а вагонку навіть звичайним картоном.
3
Якщо ворота гаража не герметичні, можна в місцях змикання приклеїти додаткову гумку або силіконову прокладку. Це важливо, оскільки часто тепло покидає гараж саме цим шляхом.
4
Пол в гаражах залізний або бетонний. Це теж не сприяє швидкому обігріву. Бетон, наприклад, дуже довго нагрівається і поглинатиме багато тепла, яке могло б піти на користь. Тому найкраще зробити на підлозі дерев'яний настил.
5
Після того як ви утеплили і герметизували гараж, можна приступати до його безпосереднього обігріву за допомогою спеціальних приладів. Це може бути невеликий калорифер з вентилятором або масляний обігрівач. Обігріти гараж такими приладами не просто, проте підняти температуру для того, щоб ваш залізний кінь добре заводився в мороз, цілком можна.
6
Якщо вам потрібна досить висока температура, наприклад, щоб відігріти НЕ заводящие авто, обзаведіться тепловою гарматою. Ви можете обігрівати приміщення або направити її безпосередньо на замерзлий двигун автомобіля. Такий прилад досить швидко прогріє гараж і через годину-півтори ви без проблем заведете авто, якщо у вас не були залиті свічки. Теплова гармата працює від електрики.
7
Якщо електрику не проведене у вашому гаражі, необхідно підібрати опалювальний прилад, що працює автономно. Таким може стати газовий обігрівач, що працює від звичайних побутових газових балонів. Це досить швидкий і економічний спосіб обігріву гаража. Але необхідно пам'ятати про техніку безпеки. При користуванні цим приладом, виділяється чадний газ, тому необхідно не користуватися ним довго і залишати двері відчиненими, а також періодично провітрювати приміщення.
Корисна порада
При користуванні опалювальними приладами, дотримуйтесь техніку безпеки. Чи не накривайте їх і стежте, щоб вони стояли далеко від легкозаймистих матеріалів.