Як зробити відео-книгу.

У зв'язку з тим, що кількість інформаційного контенту в інтернеті збільшується день від дня в геометричній прогресії, з'явився новий формат подачі інформації - відео-книга. Такий спосіб подачі стає популярнішим з кожним днем, тому що містить не тільки теоретичні знання, а й наочно показує, як робити правильно.
Вам знадобиться
  • програма для обробки відео SONY Vegas Pro, Windows Movie Maker та ін.
Інструкція
1
Якщо ви усвідомили необхідність створення відео-книги або відео-статті, не лякайтеся. Нічого складного в цьому немає. По суті, це звичайний відео-файл, наповнений необхідною інформацією або інструкцією, де ви детально покажете, як здійснювати ту чи іншу дію. Даний спосіб подачі з'явився для популяризації інформації, викладення її в більш зрозумілому та доступному вигляді.
2
Визначившись з темою вашої книги, складіть її зміст. За допомогою програм з обробки відео, її можна буде помістити спочатку і зробити кожен пункт клікабельним, налаштувавши гіперпосилання на той чи інший-розділ або хвилину відео. Для цього необхідно виділити текст, який повинен бути клікабельним, клацнути правою кнопкою і у спливаючому меню вибрати вкладку "Налаштувати гіперпосилання". Перед вами відкриється поле, де ви повинні будете вказати, в який розділ повинна приводити ваше посилання.
3
Маючи на руках зміст або план відео-книги, набагато простіше підібрати теоретичну інформацію по кожному розділу. Пам'ятайте, швидше за все інформацію шукатиме людина, не надто компетентний по темі. Тому якщо в тексті зустрічаються незнайомі терміни, постарайтеся доступно їх пояснити.
4
Кожен ваш крок повинен супроводжуватися фото або відео-рядом. Зробіть фотографії хорошої якості і обробіть їх в графічному редакторі. Зменшіть їх розмір і вставте у відео- книгу за допомогою програми. Точно також можна вчинити і з відео-рядом. Пам'ятайте - і фото, і відео повинні бути хорошої якості. Звичайно, ви можете обійтися без спеціального обладнання - відбивачів, специфічних спалахів і об'єктивів, але всі ваші дії повинні бути чітко видно.
5
Поставте затримку на кожне фото або кожен шматок відео, розрахувавши її таким чином, щоб в цей час проходив весь теоретичний текст. Текст необхідно начитати на диктофон і заздалегідь зберегти аудіо-файл, а потім накласти в програмі для обробки відео. При читанні тексту не поспішайте, вимовляєте всі слова чітко і ясно. Потім послухайте запис самі і дайте її прослухати іншим. Якщо вас не влаштує її якість, не полінуйтеся переписати.
6
Архівуйте вашу відео- книгу . Це необхідно для того, щоб у людей була можливість достатньо швидко завантажити її з інтернету. Виберіть необхідний портал і завантажте вашу книгу . Не забудьте не тільки про її скачуванні, а й про можливість перегляду її в режимі онлайн.