Як зробити Москвич 412 тепліше. Як зробити жигулівський для 412.

Москвич 412 по праву можна вважати народним автомобілем. Незважаючи на те, що він перестав випускатися багато років тому, по території нашої країни їздить досить велика кількість цих машин. Завдяки мінімалізму дизайну і невибагливості в експлуатації, автомобіль москвич 412 завоював популярність у багатьох людей, яким не вистачає фінансових коштів для придбання більш сучасного засобу пересування.
Інструкція
1
Радянське якість і добротність цієї машини дозволяють використовувати її в різних ситуаціях: від перевезення врожаю до далеких подорожей по безкрайніх просторах нашої батьківщини. Перед тим як утеплювати Москвич 412, перевірте справність його опалювальної системи. Вона повинна працювати коректно, підтримуючи комфортну для водія і пасажирів температуру в салоні автомобіля.
2
Щоб утеплити автомобіль, купіть такий ізоляційний матеріал, як поролон і обкласти їм весь салон. Особливу увагу варто приділити дверей, передньої панелі і лобового скла.
3
Перевірте, чи нормально закриваються всі двері і не утворюються чи щілини в місцях їх закриття. Якщо такі є, усуньте цю неполадку. Що стосується передньої панелі і лобового скла, то уважно вивчіть їх на предмет цілісності і тріщини, щоб холодний зимовий повітря не зміг просочитися всередину. Природно, найголовнішим в опалювальній системі автомобіля елементом є пічка. Від її роботи залежить температура, яка буде зберігатися в салоні.
4
Якщо вас щось не влаштовує в роботі грубки, модернізуйте її, зробіть примусовий обдув салону. Для цього купите такі запчастини москвич 412, як резистор грубки, регулятор оборотів грубки, електропомпа, кулер від комп'ютера, жерстяна банка з-під ананасів. Примусовий обдув конструюється таким чином: візьміть банку і виріжте дно у вигляді хреста, пелюстки вигніть назовні. Потім збоку банки виріжте місце для резистора. До пелюсткам прикрутите кулер за допомогою саморізів і прикріпіть резистор. Загалом-то, от і все, тепер упровадите всю цю композицію в опалювальну систему авто. Прикріпіть її до повітропроводу де-небудь в салоні, бажано внизу і підключіть її до електричної мережі. Електропомпа потрібна для того, щоб з'єднати обдув з воздуховодом. Після проведення всіх вищеописаних дій ви відразу відчуєте ефект і в салоні автомобіля стане значно тепліше.