Як створити просту базу даних.

База даних - це інформація, яка структурована певним чином. З такими даними дуже зручно працювати, і процес пошуку значно прискорюється. А як же створити просту базу даних?
Інструкція
1
Продумайте ретельно структуру бази даних. Визначтеся з інформацією, яка міститиметься і підрахуйте кількість необхідних стовпчиків, наприклад, для клієнтської розсилки потрібно адреси електронної пошти. Зверніть увагу, що всі дані зручніше розміщувати в кількох таблицях, а не в одній. Дані потім буде набагато простіше коригувати, що не переглядаючи всю інформацію.
2
Створіть базу даних в Microsoft Office Access. Спочатку відкрийте програму і задайте команду «Створити файл». Потім в цьому розділі виберіть «Нову базу даних».
3
Назвіть свою базу даних ім'ям, яке буде асоціюватися з розміщеними даними, і збережіть її в потрібній папці. Автоматично база даних може зберегтися в «Моїх документах».
4
Виберіть пункт «Створити таблицю в режимі конструктора» - двічі клацніть мишкою. Цей варіант найбільш зручний, бо дозволяє створити таблицю не з стандартною кількістю стовпчиків, а з потрібним вам кількістю.
5
Розгляньте вікно, що з'явилося для створення таблиці. Перший стовпець буде «Ім'я поля» - введіть туди назву відповідних атрибутів. У наступному стовпці «Тип даних» з'явитися випадає список, з якого виберіть відповідний тип, наприклад, текстовий, числової і т.д. Третій стовпець називається «Опис». Внесіть туди необхідні подробиці даних.
6
Змініть значення. Для економії місця на диску задайте розмір полів, тобто стовпчиків, потрібної величини, наприклад, не завжди потрібно 50 стандартних символів для запису імені, найчастіше потрібна лише 10-15 знаків. Після всіх процедур файл збережіть.
7
Змініть структуру таблиць. Наведе курсор в діалогове вікно, і виберіть команду «Вставка» - «Рядки». Таким чином, збільште кількість полів для внесення нових даних. Додайте поле, в якому розташуйте первинний ключ таблиці. Цей ключ буде визначати кожен рядок, і бути її індивідуальним номером, який ніде дублюватися не буде.