Як прибрати великий шрифт.

На жаль, сьогодні робота з комп'ютером все ще не відбувається на рівні віддачі уявних наказів, а одержувана у відповідь інформація майже завжди обличена в форму текстів. Ми проводимо велику частину свого «комп'ютерного часу», читаючи і створюючи тексти за допомогою додатків різного роду. Тому фраза «розмір має значення» дуже актуальна стосовно до текстів на екрані комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо вам заважає занадто великий шрифт веб-сторінок в браузері, то зменшити його можна натиснувши клавішу ctrl і, не відпускаючи її, покрутивши коліщатко миші в напрямку на себе - таким способом ви зміните масштаб сторінки, в тому числі і використаних у ній шрифт ів. Точно такий же ефект дає натискання клавіші зі знаком мінус при утримуваної клавіші ctrl.
2
Якщо великий шрифт треба замінити більш дрібним в тексті документа Word, то почніть з виділення потрібного його фрагмента. Якщо потрібно зменшити розмір всього тексту, то для виділення можна використовувати поєднання клавіш ctrl + a. Після цього розкрийте в меню програми, що випадає "Розмір шрифт а» в групі команд «Шрифт» на вкладці «Головна» і виберіть менше числове значення. Можна замість списку натиснути клавіші ctrl + shift + p - воно відкриває окреме вікно з настройками шрифт а, в якому теж можна змінювати його розмір.
3
Якщо треба зменшити великий шрифт перегляду текстів в Word, нічого не змінюючи в форматах самого документа, то це можна зробити зменшенням масштабу. У цьому текстовому процесорі можна робити це так само, як і в браузері - обертаючи коліщатко миші на себе при клавіші ctrl. Крім того, в правій нижній частині вікна відкритого документа (в «рядку стану») розміщений повзунок, за допомогою якого теж можна змінювати масштаб відображення документа.
4
Позбутися від занадто великого шрифт а, використовуваного операційною системою для написів в графічному інтерфейсі ОС, можна зміною дозволу екрану. В ОС Windows Vista і Windows 7 для цього потрібно натиснути правою кнопкою по «шпалерах» на робочому столі і в контекстному меню вибрати рядок «Дозвіл екрану». Після цього клацніть по кнопці «Дозвіл» і за допомогою повзунка встановіть потрібне значення. Потім натисніть кнопку «Застосувати».