Як зміцнити дерев'яну підлогу.

Підлоги дерев'яні на сьогоднішній день по співвідношенню ціна/якість значно перевершують своїх конкурентів. Вони характеризуються довговічністю, екологічною безпекою, простотою укладання і демонтажу і естетичною привабливістю. Найчастіше підлоги такого типу використовуються в приватних будинках і на дачах.
Інструкція
1
Упродовж усього часу експлуатації дерев'яної підлоги бувають випадки, коли його потрібно трохи зміцнити. Як правило, така необхідність виникає, якщо він надто скрипить або лаги, які його утримують, сильно прогнили. При здійсненні будь-яких операцій по зміцненню підлогового покриття підготуйте всі необхідні столярні інструменти і наберіться терпіння.
2
Якщо ви хочете зміцнити підлогу і позбутися надокучливого скрипу, сходіть в будівельний магазин або на ринок і купіть там саморізи по дереву. З їх допомогою прикручуєте дошки підлоги до лагам під різними кутами. Для загвинчування саморізів використовуйте велику викрутку і робіть так, щоб їх капелюшки не виступали над поверхнею підлоги.
3
Старі цвяхи підкрутіть або зовсім витягніть з дощок. Що залишилися отвори зашпаклюйте. Якщо основа, на якому кріпиться підлогу, бетонне, то використовуйте саморізи по бетону. Таким чином, ви зможете зміцнити поверхню підлоги, в результаті чого він вже не буде розхитуватися, видаючи неприємний скрип.
4
Якщо підлоги в дерев'яному будинку зроблені з ДВП, то зміцнити їх можна за допомогою анкерних болтів, використовуючи при цьому амортизирующую прокладку. Для усунення скрипу зміцните торцеве з'єднання дощок. Для цього забийте під нахилом між ними трохи вигнутий цвях. У разі, якщо скрипить поріг, забийте під нього клинок з твердої породи дерева.
5
При здійсненні всіх робіт по зміцненню статі використовуйте захисний спецодяг і рукавички. Це дозволить вам вберегтися від травм і забоїв. Укладання дерев'яної підлоги відповідно до заздалегідь наміченої і спланованою послідовністю дій дозволить виконати всі роботи максимально швидко. Виконавець повинен мати деякими вміннями і навичками використання столярних інструментів. У разі, якщо з якої-небудь причини ви не можете самостійно зміцнити підлогу, зверніться за допомогою до досвідчених фахівців, які за невелику плату виконають всі роботи на найвищому рівні. Підійдіть до зміцнення підлоги з максимальною відповідальністю. Це дозволить продовжити термін його служби на довгі роки.
Зверніть увагу
Дачний будинок не залежно від розмірів, великий він чи маленький, приваблює своєю легкістю, невагомістю. Відношення «мій дім - моя фортеця» тут не бажані, т.к. для більшості це все ж відпочинок, навіть якщо він виглядає в зміні праці, і все повинно розташовувати до цього. Тим, хто ще не відвик від природного єства і натуральних матеріалів, кілька порад як зробити дерев'яні підлоги на дачі своїми руками.
Корисна порада
Починаючи будівництво свого дачного будиночка, людина заздалегідь повинен подумати про те, який матеріал буде класти на підлогу. На сьогоднішній день, існує кілька видом покриттів для підлоги - кам'яна плитка, цементна плита (заливка підлоги бетоном) і дерев'яна підлога. Такий матеріал не підходить для дерев'яного будинку. Хоча він служитиме вічно. По-моєму, найоптимальніший матеріал для будівництва підлоги на дачі - дерево.