Як шнурувати берци. армійська шнуровка.крести фото.

Берци - дуже зручна і міцна взуття, яка практично ніколи не намокає, а важить не більших за звичайні осінніх кросівок. Але у цьому взутті є один істотний мінус - їх довго і важко шнурувати. Однак для того щоб шнурки не доставляли багато неприємностей, вам знадобиться лише трохи вправності.
Інструкція
1
З одного боку, шнурівка берців - справа не така вже й складна. Досить зашнурувати їх всього один раз, а потім лише злегка послаблювати зав'язки зверху. Але все не так просто: тільки при правильній шнурівці берци здатні виконувати свою основну функцію (захищати стопу від травм і розтягувань). Невміла шнурівка може перетягувати ногу і заважати кровопостачанню стопи.
2
Найнадійнішою сьогодні вважається шнурівка через петлі і кільця, про це варто пам'ятати при виборі взуття. А ось за гачки, крім шнурків, можуть чіплятися сторонні предмети і навіть одяг. Традиційна і всім відома шнурівка через дірки може нерівномірно стискати стопу, що призведе до дискомфорту, до того ж такі отвори в погану погоду погано захищають від вологи.
3
Перед тим як шнурувати берци, обов'язково одягніть їх на ногу. Тільки так ви зможете правильно відрегулювати щільність шнурівки як знизу у носка, так і у п'яти.
4
Існує декілька способів шнурівки берців: Шнуровка «хрест на хрест». Вона виконується дуже просто: візьміть шнурок і Протягніть його горизонтально в два бічних отвори знизу (у носка), потім кінці шнурка перехрестите між собою і Протягніть знизу вгору в наступні отвори. Такий вид шнурівки міцно притягує берци до ніг.
5
Для берців так само ідеально підходить шнурівка «драбина». Візьміть шнурок і Протягніть його горизонтально в два самих нижніх отвори, потім кінці шнурка НЕ перехрещуйте, як у першому випадку, а підійміть прямо і Протягніть в наступний ряд отворів знизу вгору. Після цього перехрестите кінці шнурків і Протягніть їх в петлю, утворену протилежним кінцем шнурка, потім знову поведіть шнурки прямо вгору.
6
Але найбільш підходящою для берців вважається так звана «армійська шнурівка». Вона виконується всього за кілька секунд. Візьміть шнурок і Протягніть його горизонтально в два нижніх отвори, потім підніміть прямо і Протягніть в наступні дірочки. Після цього перехрестите шнурки і Протягніть знизу вгору в наступний ряд отворів, після чого знову підніміть прямо.