Як стимулювати ріст дитини.

Багато дітей у міру дорослішання починають комплексувати з приводу свого зростання . Поліпшити ситуацію можна за допомогою підняття самооцінки, але в більшості випадків слід вдатися до різних методиках щодо збільшення показників зростання .
Інструкція
1
Спробуйте спрогнозувати зростання дитини, виходячи з власних параметрів. Розрахуйте за формулою можливі показники: для хлопчиків - зростання батька + ріст матері х 0,54-4,5; для дівчаток - зростання батька + ріст матері х 0,51-7,5. Все ж зробити висновки про остаточне зростанні дитини складно, це залежить від багатьох чинників - генетичних, внутрішньоутробних, ендокринних показників.
2
Зверніть увагу на харчування дитини, наявність інфекційних і хронічних захворювань. Найчастіше, стимулює ріст додавання в раціон білкових продуктів, вітамінів і підвищення імунітету за рахунок імуномодуляторів. Основну небезпеку представляють ендокринні порушення, до яких входять хвороби гіпофіза, наднирників, щитовидної залози. До факторів, що уповільнює зростання, відносяться важкі фізичні навантаження, стресові ситуації.
3
Готуйте різноманітну і збалансовану їжу, стежте за тим, щоб дитина не була голодним. Обов'язково варіть каші з будь-якої крупи. Щодня давайте м'ясо, рибу. Молочні продукти повинні з'являтися кожен день на столі. Три-чотири рази на день пропонуйте дитині сирі овочі і фрукти, зелень.
4
Займайтеся спортом разом з дитиною. Не обов'язково домагатися великих спортивних результатів, але фізкультура повинна бути обов'язково для підвищення ефективності збільшення зростання . Добре стимулюють збільшення показників заняття баскетболом, волейболом. Водні процедури: плавання в стилі "брас", обливання, лазня - це дратує зони зростання , дозволяючи подовжити скелет.
5
Скористайтеся спеціальними комплексами вправ, наприклад, за методикою доктора медичних наук Берга А. І., завдяки якій можна підрости в будь-якому віці.
6
Навчіть дитини не зациклюватися на своєму зростанні, захопіть його чимось, виявите здібності, до музики, малювання, спорту. Він повинен знати що вміє щось краще за інших. Найголовніше - підтримка близьких.
Корисна порада
Купуйте турнік, поперечину, здійснюйте стрибки з дитиною. Слідкуйте за його спортивними досягненнями, допомагайте здійснювати виси на спортивних тренажерах, робіть масаж після кожного тренування.