Як займатися англійською з дитиною.

Деякі батьки скептично ставляться до домашнього навчання дитини англійської мови. Основним їх аргументом є: «Що я можу дати своїй дитині, якщо й сам толком не знаю мови?». Зовсім дарма батьки міркують таким чином, закриваючи для себе і для своєї дитини можливість розвиватися разом.
Вам знадобиться
  • - навчальні комп'ютерні програми;
  • - щоденна практика;
  • - грошові вкладення.
Інструкція
1
Навчайте дитину за допомогою нескладних комп'ютерних ігор. Існують спеціальні ігри, що допомагають дитині вивчати англійську. Знайти їх можна в будь-якому магазині, що торгує DVD, або завантажити з інтернету. Як правило, такі ігри встановлюють зв'язок у свідомості дитини між зображенням предмета або явища, його графічним написанням англійською та звуковим воплощеніем.Плюс в тому, що дитина може формувати правильну вимову, вивчати слова англійською в цікавій ігровій формі. Єдине, за чим варто стежити, щоб робота за комп'ютером не втомлювала малюка. Починати варто з 15-20 хвилин в день.
2
Розучуйте с дитиною вірші та пісні англійською. Також варто реалізовувати і його акторські здібності і ставити невеликі сценки англійською. У такій творчій формі дитині буде простіше знайомитися з новим для нього мовою.
3
Створіть у своєму будинку підходящу мовне середовище. Ставте пісні англійською мовою вдома. Для початківця поліглота важливо постійно чути англійську мову. На несвідомому рівні граматичні конструкції, стійкі вирази закріпляться в його свідомості. Також корисно дивитися мультфільми англійською разом з дитиною .
4
Найміть няню або педагога, які будуть розмовляти з дитиною тільки по-англійськи. Під час прогулянки, ігри, годування, зарядки педагог може навчати дитину новим словам і найпростішим правилам граматики. Якщо у вас немає можливості наймати репетитора, займайтеся з ним самостійно. Це допоможе і вам підняти власний рівень знання мови.
5
Придумайте форму оцінки досягнень у вивченні англійської. Найкраще це робити в творчій формі. В черговий день народження когось із членів родини підготуйте разом з дитиною привітання англійською мовою. Це може бути саморобна листівка, підписана англійською, розучені вірш або пісня, вітальна промова англійською. Придумуйте разом, стимулюйте творче мислення дітей.
Зверніть увагу
Відмовтеся від складних самовчителів і суворої шкільної форми оцінки досягнень дитини. Ваше завдання - прищепити інтерес до вивчення мови.
Корисна порада
Не перевантажуйте малюка з перших занять. Зробіть вивчення англійської мови частиною повсякденного життя, тоді заняття будуть проходити для нього більш природно. На початковому етапі буде достатньо 15 хвилин в день.