Як приготувати курку в мікрохвильовій печі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сучасні мікрохвильовки мають масу можливостей. Найбільш популярними стравами, приготованими в мікрохвильовій печі , є страви з курки. Рецепти приготування курки дуже різноманітні, але найоптимальнішим є жарение.
Вам знадобиться
  • курка - 1 шт (велика);
  • бекон - 250-300 г;
  • сир «Камамбер» - 120-150 г;
  • Смажений мигдаль (мелений ) - 70 г;
  • гірчиця - 2 ст.л.;
  • мед - 2 ст.л.
Інструкція
1
Якщо курка заморожена, розморозьте її одним із способів. Якщо у вас достатньо часу, розморозьте курку, залишивши в холодильнику. Якщо часу мало для розморожування в холодильнику, залиште курку на столі. А якщо часу зовсім мало, то скористайтеся режимом «Розморожування» в мікрохвильовці.
2
Приготуйте суміш для обмазування курки. Для цього натріть сир на крупній тертці. Наріжте бекон дрібними шматочками. Змішайте сир і бекон, додавши натертий смажений мигдаль і 1 ст.л. гірчиці. Перемішайте отриману суміш.
3
Візьміть гострий ножик і змастіть приготованою сумішшю курку між м'ясом і шкіркою, піднявши шкірку ножем. Необхідно промазати всі місця на курці і розподілити суміш рівномірно, щоб уникнути підгоряння.
4
Змішайте оставшеюся гірчицю з медом. Обмажте медом з гірчицею всю курку, включаючи ніжки.
5
Покладіть курку на жаростойкую підставку і відправте її в мікрохвильову піч, включену на потужність 500 Ватт, на 40 хвилин. Через 20 хвилин переверніть курку іншою стороною і поставте назад дожаріваться.
6
Дістаньте курку з мікрохвильовки. Оберніть її у фольгу і поставте назад ще на 10 хвилин.
7
Дістаньте курку з мікрохвильової печі , зніміть фольгу. Обробити на шматочки і подайте на стіл гарячою разом з гарніром.
Зверніть увагу
Якщо ви запланували приготувати курку до якого-небудь свята або конкретної дати, подбайте заздалегідь про достатню кількість часу для розморожування її в холодильнику. Так як при такому способі розморожування на відміну від інших курка зберігає найкращі смакові якості і корисні речовини.
Корисна порада
Найкраще смажити курку в мікрохвильовці, так як вона виходить соковитою і вимагає при приготуванні мало уваги. Час приготування також залежить від віку та розміру взятої курки.