Як увійти в реєстр Windows Vista.

Маючи доступ до редактора реєстру , ви маєте доступ до самого скелету операційної системи. У Windows Vista увійти в нього можна кількома способами: за допомогою вікна «Виконати» або пошуку Windows.
Інструкція
1
Для початку потрібно викликати вікно «Виконати», але воно в операційній системі Windows Vista за замовчуванням приховано. Для того щоб воно з'явилося, клікніть по кнопці «Пуск» правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт «Властивості». Відкриється вікно «Властивості панелі завдань і меню« Пуск ».
2
Виберіть вкладку «Меню« Пуск »і натисніть кнопку« Налаштувати ». У новому вікні з'явиться список параметрів, серед яких вам потрібно знайти «Команда« Виконати »і поставити біля нього прапорець. Натисніть кнопку ОК, а в наступному вікні - «Застосувати» і ОК. Тепер крім інших пунктів в меню кнопки «Пуск» знаходиться і «Виконати ...». Крім того, це вікно можна викликати, просто натиснувши на гарячі клавіші Win + R.
3
Яким-небудь з цих способів відкрийте вікно «Виконати», введіть у ньому regedit і натисніть Enter на клавіатурі. Якщо з'явиться віконце, запитує про дозвіл внести зміни за допомогою запускається програми ( реєстру ), натисніть у ньому «Так». З'явиться редактор реєстру .
4
Замість вікна «Виконати» можна використовувати і рядок пошуку, яка знаходиться в самому низу меню «Пуск». Введіть у ньому regedit. Серед результатів пошукової видачі виберіть, власне, regedit. У наступному вікні (якщо воно з'явиться) натисніть «Так». З'явиться вікно редактора реєстру .
Зверніть увагу
Потрапивши до реєстру, майте на увазі, що будь-яке необережне зміна в цій програмі може спричинити за собою несправності в роботі операційної системи. Тому перед початком роботи з реєстром краще зробити його резервну копію («бекап»). Для цього виберіть пункт головного меню «Файл»> «Експорт», в наступному вікні вкажіть шлях для файлу, що зберігається, в секції «Діапазон реєстру» поставте крапку біля пункту «Весь реєстр» і натисніть «Зберегти». Якщо виникнуть якісь неполадки, просто запустіть збережений файл і в наступному вікні натисніть «Так».
Операційна система Vista володіє дуже широкими можливостями з налаштування. Але є користувачі, яким цих можливостей недостатньо. Тоді на допомогу може прийти реєстр Vista. Саме за допомогою редагування реєстр а можна домогтися максимально комфортною для себе роботи операційної системи: відключати певні функції ОС, тим самим звільняючи оперативну пам'ять, управляти завантаженням програм і т.д.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows Vista.
Інструкція
1
Для початку редагування потрібно просто відкрити реєстр . Є кілька способів це зробити. Натисніть кнопку пуску операційної системи (знаходиться в нижньому лівому куті робочого столу). Після цього виберіть «Усі програми», а зі списку програм - «Стандартні». Знайдіть там «Командний рядок». Запустивши командний рядок, введіть значення Regedit та натисніть Enter. Через секунду реєстр операційної системи Vista буде відкритий.
2
Ще один спосіб відкрити реєстр . Натисніть клавіші Win і R. Клавіша Win знаходиться в нижньому ряду кнопок на клавіатурі, якщо клавіатура стандартна. На ній зображений логотип компанії Microsoft. У що з'явилася рядку також введіть команду Regedit, потім знизу вікна натисніть ОK. Вікно з реєстр ом буде запущено.
3
Якщо при спробі увійти в реєстр операційної системи вікно реєстр а не запускається, а з'являється повідомлення про те, що редагування заборонено, швидше за все, ви увійшли в систему ні з облікового запису адміністратора. У такому випадку вам необхідно або увійти в систему з обліковим записом адміністратора комп'ютера, або додати свій обліковий запис в адміністратори комп'ютера.
4
Якщо ви заходите в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора, а реєстр все одно не відкривається, то це говорить про те, що, напевно, на вашому комп'ютері знаходиться вірус або шкідлива програма. Проскануйте систему на їх наявність. Якщо антивірусна програма виявить віруси, то видаліть їх або помістіть в карантин. Після цього перезавантажте комп'ютер. Повторіть спробу відкриття реєстр а.
Корисна порада
Редагування реєстру, по суті, потенційно небезпечна справа, тому що при неправильному редагуванні операційна система може вийти з ладу. Але на сьогодні існує багато літератури по цій темі, де цей процес детально описаний.