Як зібрати дешевий комп'ютер.

Не всі користувачі застосовують комп'ютери для ресурсномістких ігор, обробки відеофільмів і великих фотографій, розробки 3D-моделей. Деяким достатньо виходити в інтернет, редагувати тексти, обробляти фотографії, зроблені телефоном, трохи програмувати. Для цього підійде зовсім дешевий і малопотужний комп'ютер.
Інструкція
1
Економте на потужності процесора, але не на об'ємі оперативної пам'яті. Виберіть материнську плату на основі процесора Intel Atom, VIA різних моделей. Застосовувати AMD Geode не рекомендується: цей процесор дуже малопотужний, не вимагає вентилятора зовсім, інші ж згадані вище процесори вимагають наявності вентилятора, але зовсім невеликого.
2
Переконайтеся в тому, що материнська плата розрахована на застосування порівняно сучасних модулів пам'яті. Застарілі модулі типів PC100, PC133 при тому ж обсязі, як не дивно, сьогодні обходяться дорожче сучасних. Встановіть не менше гігабайти ОЗУ. Навіть якщо використовувана ОС не ресурсоємності, доводиться рахуватися з збільшеними вимогами сучасних браузерів.
3
Віддайте перевагу материнській платі з вбудованими відкритий, звуковий і мережевий картами,
4
Встановіть жорсткий диск об'ємом в кілька десятків гігабайт. Користувачам, яким від комп'ютера не потрібно нічого, крім можливості відвідувати веб-сайти, цього деколи цілком достатньо.
5
При бажанні, не встановлюйте оптичний привід взагалі, оскільки для перенесення інформації з машини на машину сьогодні використовують в основному флешки. Операційну систему в цьому випадку доведеться також встановити з флешки, або підключивши оптичний привід тимчасово. Якщо передбачається встановити в одному приміщенні кілька дешевих комп'ютерів, оптичний привід достатньо придбати один, щоб використовувати його по черзі на різних машинах.
6
Економія на моніторі - це далеко не завжди економія на зорі. Звичайно, ЕПТ-монітор, який сьогодні можна придбати всього за 700 рублів, краще не ставити - він здатний втомити зір всього за годину. А ось 15-дюймовий РК-монітор, якщо він - був у вжитку, в наші дні коштує ненабагато дорожче - близько 1500 рублів, при цьому, зір він майже не втомлює. До того ж, він займає на столі дуже мало місця і споживає невелику потужність.
7
Значну частку вартості комп'ютера становить ціна програмного забезпечення. Це особливо помітно, якщо апаратна частина машини є недорогою. Встановіть на комп'ютер операційну систему Linux, і ви безкоштовно отримаєте готовий, досить великий набір програм для вирішення широкого кола завдань завдань.
Засобами MPICH2 можна зібрати кластер з будь-якою кількістю обчислювальних вузлів, число яких залежатиме від процесорів і ядер в них. Віртуальні машини слід використовувати згідно числу процесорів, не визначаючи для кожного з вузлів більше одного ЦПУ.
Вам знадобиться
  • - MPICH2;
  • - VirtualBox;
  • - MS Visual Studio;
  • - дистрибутив ОС Windows XP SP3.
Інструкція
1
Встановіть VirtualBox і зробіть віртуальну машину з ім'ям Node1. При установці Windows XP вкажіть Node1 в якості імені комп'ютера і визначте його в робочу групу Workgroup. Ім'я користувача і пароль можна вписати будь-які.
2
Перейдіть до властивостей віртуальної машини і переведіть тип підключення в положення «Мережевий міст». Для параметра «Ім'я» вкажіть мережевий адаптер комп'ютера, підключеного до мережі.
3
Запустіть Node1 та встановіть програму MS Visual Studio, версія якого повинна бути не нижче 2003. Встановіть MPICH2. Для активації мережевого сервісу з паролем samplepassword (може бути будь-яким) відкрийте консоль і введіть команду: cd C: Program FilesMPICH2? Insmpd -install -phrase samplepassword
4
Щоб додаток MPICH2 мало права на виконання завдань на віртуальній машині від імені вашого користувача, введіть команду: mpiexec -register.После введення логіна і пароля права будуть задані.
5
У налаштуваннях мережевого адаптера вкажіть як IP-адреси віртуальної машини статичний адресу, а потім перейдіть до її клонування.
6
Створіть нову віртуальну машину з ім'ям Node2, не забувши в процесі зняти прапорець з пункту «Завантажувальний жорсткий диск». Після завершення створення машини відкрийте в її властивостях вкладку «Носії» і додайте жорсткий диск командою «Вибрати існуючий диск».
7
Знайдіть диск віртуальної машини Node1 за адресою C: ПользователіІмя облікової запісіVirtualBox VMsNode1Snapshots. У цій папці шуканий диск буде останнім за датою створення файлом з розширенням .vdi.
8
Вимкніть машину Node 1 і запустіть Node2. Як ім'я комп'ютера вкажіть Node2 і задайте IP-адресу, відмінний від наявного.
9
Після цього ви можете зробити на своєму комп'ютері додаткові вузли. Встановіть на нову віртуальну машину VirtualBox і скопіюйте в неї директорії VirtualBox і VirtualBox VMs з вашого профілю. Після цього автозаміну виправте всі шляхи до профілю користувача в файлах VirtualBoxVirtualBox.xml-prev і VirtualBoxVirtualBox.xml нової машини.