Як отримати візу до Бельгії.

Бельгія - країна шоколаду, пива і пісяючих хлопчиків. Для того щоб побачити всі її пам'ятки, потрібно отримати візу , оскільки Бельгія входить в число країн шенгенської зони.
Інструкція
1
Скачайте з сайту посольства Бельгії на свій комп'ютер анкету. Заповніть її в форматі Word або роздрукуйте у форматі PDF і внесіть у відповідні графи необхідну інформацію. Пишіть друкованими літерами. Заповнюйте анкету англійською, французькою, голландською чи німецькою мовою. Для візового центру потрібен 1 примірник.
2
Зробіть 2 фотографії. Розмір має становити 50х50 мм.
3
Зніміть копію першої сторінки закордонного паспорта. Пам'ятайте, що термін його дії повинен бути не менше 90 днів після передбачуваної дати виїзду з країни. Також зверніть увагу, що Бельгійське посольство вимагає наявності двох чистих з двох сторін сторінок в закордонному паспорті. Зробіть копії всіх виданих раніше шенгенських віз, навіть якщо вони вклеєні в закордонний паспорт з вичерпаним терміном дії. Старий паспорт також прикладіть до пакету документів.
4
Оформіть поліс медичного страхування виїжджаючих за кордон. Мінімальна страхова сума для в'їзду в Бельгію складає 30 000 євро. Страховий поліс повинен включати в себе витрати на репатріацію. Зазвичай в графі «територія дії» страховики вказують Shengen, поліс діє і в інших країнах зони.
5
Візьміть в бухгалтерії організації, де ви працюєте, довідку із зазначенням вашої посади, розміру заробітної плати і підтвердженням, що на час поїздки вам надано відпустку. Довідка має бути роздрукована на офіційному бланку компанії.
6
Зверніться в банк, де ви обслуговуєтеся, з проханням надати вам виписку з вашого рахунку. Або придбайте євро, чек про покупку прикладіть до пакету документів.
7
Купіть авіаквитки, забронюйте готель або хостел. Необхідно підтвердити бронювання готелю на весь період перебування в Бельгії.
8
Запишіться на прийом до візового центру посольства Бельгії по телефону 495-276-2517, без попереднього запису документи не приймаються. В призначений час принесіть всі зібрані документи. Адреса візового центру: м Москва, вул. Щипок, д.11, стр. 1.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IrEvDtMETY4