Як прикрасити скляну банку. прикраса банок акриловими фарбами.

Не варто викидати красиву скляну баночку з-під джему, огірочків чи кабачкової ікри. Можна декорувати її, і вона послужить не тільки ємністю для зберігання чаю, спецій або круп, але стане справжньою окрасою інтер'єру.
Інструкція
1
Нанесіть малюнок на поверхню банки спеціальними акриловими фарбами по склу та кераміці. Попередньо ретельно вимийте банку і знежирте робочу зону. Для додання малюнку ефекту вітража використовуйте спеціальний металізований контур. Він буває золотий, срібний і бронзовий. Нанесіть лінії контура на скло, залиште на кілька годин до повного висихання. Заповніть фарбою області малюнка до кордонів. Коректний до фарб, висушіть їх протягом покладеного кількості годин, після обпечуся в духовій шафі. Не наносіть акрилові фарби на поверхні банки, які будуть стикатися з їжею. Не використовуйте для миття вироби абразивні миючі засоби.
2
Зробіть малюнок на банці з допомогою металізованої нитки муліне. Придбайте нитки різних кольорів, закріпіть кінець в нижній частині банки за допомогою гелевого безбарвного клею. Зробіть кілька витків навколо об'єкта прикраси. Закріпіть нитку, додайте інший колір. У вас вийде яскрава смугаста банку. Якщо є бажання, можна таким чином зробити дві області - вгорі і внизу банки, а в середній частині викласти ниткою вензелі і акуратно приклеїти. Попередньо спробуйте нанести невелику кількість клею на муліне і залишити до повного висихання. Деякі клеї залишають білястий наліт, їх доведеться замінити.
3
Декоруйте банку на зшитих звіряток. Для цього обведіть дно банки, зробіть його викрійку з тканини в двох примірниках. Зшийте по краю, виверніть, заштопати отвір. Намалюйте на папері контур звірятка так, щоб низ її був відділений горизонтальній рисою, а ручки стирчали в сторони. Залежно від величини банки, зробіть викрійки на тканині для трьох або чотирьох звірят, по 2 штуки для кожного. Зшийте деталі викрійки, залиште отвір в нижній частині. У вас вийдуть плоскі звірятка. Вишийте їм очки і носики, пришийте нижню частину до круглої деталі дна. У вас вийде своєрідний підсклянник. Зшийте ручки звірят, як ніби вони водять хоровод. У вийшло виріб вставте банку .