Як зібрати стілець. табурет з бруса і фанери.

Що за будинок без стільців? Стільці потрібні скрізь - в квартирі і дачу, в офісі і приватному будинку. Кожен господар вибирає такі стільці, які відповідають дизайну і смаку власника інтер'єру. Але як приємно мати у себе стільці, зроблені своїми руками. Спробуйте змайструвати стілець самостійно.
Вам знадобиться
  • Lеревянний брус, фанера, поролон або пінопласт, обивочная тканину, меблевий лак, пила, цвяхи, шурупи, молоток, меблевий степлер.
Інструкція
1
Для початку зробіть креслення майбутнього стільця, ретельно виміряйте всі підготовлені матеріали. Тільки після цього можна приступати до роботи. Перший етап - створення заготовок. Озбройтеся пилкою і розпиляєте шматок бруса на чотири частини. Ці заготовки стануть ніжками стільця. Передні ніжки повинні бути коротше задніх. Найкраще зробити передні ніжки стільця довжиною 43-45 см, задні - 78-80 см. Ширина у передніх та задніх ніжок нехай буде однакова - приблизно 5 см. Після того, як ніжки будуть готові, треба випиляти дві бічні перегородки. Їх оптимальна ширина - 6 см, довжина - 40 см. Потім випиляєте ще 4 перекладини 5 см шириною і 35 см завдовжки. Це кріплення для спинки і сидіння майбутнього стільця.
2
Тепер можна почати скріплювати всі деталі. Насамперед треба прибити до задніх ніжок дві перекладини, щоб потім прикріпити спинку до стільця. Потім слід з'єднати одну передню ніжку з бічним перегородкою. Після цього потрібно до отриманої заготівлі стільця прикріпити дві перекладини. До них, в свою чергу, буде кріпитися сидіння. Передня поперечина повинна бути прибита трохи подалі, ніж знаходиться стик ніжки і перекладини. Потім можна прикріплювати до стільця другу ніжку з другої поперечиною. Потім слід прибити їх до всієї наявної заготівлі, що складається з ніжки, поперечини та двох перегородок. Після цього треба зібрати разом задню і передню частини вашого стільця і покрити його лаком для краси.
3
Тепер треба подбати про те, щоб оснастити стілець зручними сидінням і спинкою. Основу для них виріжте з фанери згідно з кресленням. Оптимальні розміри - 45х45 см для сидіння і 20х45 см для спинки. Потім візьміть поролон або пінопласт, обріжте його до необхідного розміру і оберніть красивою тканиною, гобеленом, штучною шкірою і т.п. Знизу закріпіть за допомогою кнопок або меблевого степлера, потім прикріпіть до основи з фанери. Тепер можна кріпити сидіння і спинку до каркаса стільця за допомогою шурупів. Закріплювати сидіння і спинку на перекладинах треба з нижньої і задньої частин вашого стільця. Для кожної поперечини треба брати по 6 шурупів.
Корисна порада
Щоб стілець виглядав більш дизайнерски, можна Проклепані верх - сидіння і спинку.