Як отримати налаштування mms. не можу прочитати ммс Мегафон.

Отримання та збереження спеціальних налаштувань дає можливість не тільки приймати, але і відправляти MMS-повідомлення з різним контентом (наприклад, з мелодіями, картинками, фотографіями, текстовими файлами). Такі настройки необхідно замовляти в оператора зв'язку, робити це можна в будь-який зручний час.
Інструкція
1
Абоненти компанії «МТС» можуть здійснити запит ммс-налаштувань за коротким номером 1234. До речі, крім цього, номер дозволяє отримати ще й настройки GPRS (тоді потрібно буде просто відправити повідомлення з текстом SMS на вказаний номер). Зверніть увагу і на номер 0876, з його допомогою також можна замовити необхідні настройки . Плата за дзвінок не стягується, номер безкоштовний. Замовлення ммс-налаштувань доступний всім абонентам через систему самообслуговування, яка називається «Інтернет-Помічник». Знаходиться вона на офіційному сайті компанії. Там же ви можете знайти і спеціальний розділ «Допомога та обслуговування».
2
Користувачам мережі "Beeline" для відправлення запиту необхідно набрати на клавіатурі телефону USSD-команду * 118 * 2 # і натиснути кнопку виклику. Модель вашого телефону буде визначена оператором автоматично. Після отримання вашого запиту він вишле вам настройки не тільки MMS, а й інтернет (буквально через пару хвилин). Не забудьте зберегти отримані дані. Для цього в з'явилося поле обов'язково введіть стандартний пароль 1234 (за замовчуванням). Управляти отриманням налаштувань і підключенням послуг абоненти «Білайну» можуть завдяки USSD-номеру * 118 #.
3
Клієнти компанії «Мегафон» для отримання автоматичних налаштувань повинні відправити SMS-повідомлення на номер 5049. У тексті необхідно вказувати лише одну цифру. Наприклад, при вказівці трійки абонент отримає настройки ммс, при вказівці двійки - інтернет- настройки , а якщо вказати цифру один, то можна отримати і настройки WAP. Для того щоб замовити настройки , можна також зателефонувати за номером абонентської служби 0500 (дзвінок безкоштовний). Після того, як додзвонитися до оператора, повідомте йому марку свого мобільного пристрою.
4
Отримати потрібні настройки пропонується і на офіційному сайті «Мегафона» (відвідайте відповідний розділ). Як і при отриманні будь-яким іншим способом, ви теж повинні будете зберегти ці настройки , інакше вони не будуть діяти.