Як зібрати свою машину. зібрати машину з нуля.

В даний час, коли автомобіль є практично у кожного, дорогою машиною нікого не здивуєш. Але якщо ви зберете свій власний автомобіль, такий, якого ні в кого немає, то захоплені погляди вам і вашому чотириколісного друга просто забезпечені.
Інструкція
1
Щоб зібрати свою власну машину , вам буде потрібно спеціалізоване обладнання та професійні навички автомеханіка. Пам'ятайте, що зробити автомобіль «з нуля» - дуже дорого. Найпростіше зібрати машину , об'єднавши різні складові частини кількох непридатних для експлуатації транспортних засобів.
2
Першим ділом підготуйте проект майбутньої машини. Якщо у вас немає навичок в галузі проектування та знання технічної частини автомобіля, то зверніться в конструкторський відділ однієї з компаній, що пропонують послуги з проектування. Необхідно заздалегідь продумати всі особливості та нюанси майбутньої роботи і підготувати план дій, а також список необхідних запчастин, з яких ви плануєте збирати майбутню машину .
3
Першим етапом створення вашого нового авто, незалежно від того, самостійно чи ви будете це робити або за допомогою автосервісу, буде виготовлення кузова. Пам'ятайте, що набагато простіше переробити кузов якої-небудь старої машини, внісши зміни в його конструкцію, ніж повністю виготовити новий. Також пам'ятайте, що перед фарбуванням кузова необхідно провести його повну очистку і видалити стару фарбу і іржу механічним, хімічним або ручним шляхом.
4
відреставрують або замініть раму створюваного автомобіля. Незважаючи на те, що сучасні автомобілі в більшості виконані за технологією несучого кузова, пам'ятайте, що старі авто мали в основному рамну конструкцію. Тому від якості виконання даного етапу робіт залежатиме безпека створюваної машини. Адже до рами кріпляться основні агрегати автомобіля і сам кузов.
5
Проведіть фарбувальні роботи кузова. Дотримуйтесь технологію при фарбуванні автомобіля. Бажано фарбувати авто в сучасних фарбувально-сушильних камерах з фільтрацією повітря, що подається і подачею його при підвищеному тиску. Така технологія забезпечить якість лакофарбового покриття, близьке до заводського.
6
Проведіть технічний ремонт вузлів і агрегатів створюваної машини. Приділіть особливу увагу гальмівній системі, системі охолодження, системі управління рульовим керуванням, підвісці, амортизаторам. Пам'ятайте, що роботи з гальмівною системою необхідно здійснювати до відновлення двигуна. Після цього можна здійснювати установку перебраного або ж нового двигуна. Далі можна переходити до реставрації салону автомобіля і ремонту електропроводки.