Як поміняти ядро ??системи.

Виконання операції заміни ядра системи може бути здійснена за допомогою стандартних інструментів операційної системи Microsoft Windows і не вимагає застосування додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції заміни ядра комп'ютера.
2
Вкажіть пункт «Система й обслуговування" і виберіть «Диспетчер пристроїв».
3
Введіть пароль адміністратора комп'ютера у відповідне поле у вікні запиту для підтвердження своїх повноважень.
4
Розкрийте посилання «Комп'ютер» у списку головного вікна програми та знайдіть рядок, що містить версію ядра, встановленого для процесора даного комп'ютера.
5
Виконайте подвійний клік миші на знайденої рядку для виклику нового діалогового вікна і перейдіть на вкладку «Драйвер».
6
Натисніть кнопку «Оновити» і поверніться в головне меню "Пуск" для запуску інструменту «Провідник Windows».
7
Вкажіть пункт "Всі програми" і перейдіть в пункт «Стандартні».
8
Виберіть «Провідник Windows» і знайдіть папку WINNTSystem32, що зберігає файли ядер даного комп'ютера.
9
Створіть копії файлів ntoskrnl.exe і hal.dll, зберігши їх у тій же папці під іменами ntoskrnlcopy.exe і halcopy.dll відповідно.
10
Виконайте дублювання робочого пункту меню вибору операційної системи multi (0) disk (0) rdisk (0) partition (1) WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional"/fastdetectі додайте після значення/fastdetect опцію/kernel=ntoskrnlcopy.exe/hal=halcopy.dll.
11
Знайдіть файл hal.inf, що міститься в папці windowsinf і ознайомтеся з його вмістом.
12
Визначте відповідність ядер записам hal: - Standard PC - hal.dll; - Advanced Configuration and Power Interface (ACPI) PC - halacpi.dll; - ACPI Uniprocessor PC - halaacpi.dll; - ACPI Multiprocessor PC - halmacpi. dll; - Compaq SystemPro Multiprocessor or 100% Compatible - halsp.dll; - MPS Uniprocessor PC - halapic.dll; - MPS Multiprocessor PC - halmps.
13
Перейдіть в C: WindowsDriverCachei386driver.cab і витягніть відповідний файл.
14
Створіть копію витягнутого файлу, помістіть її в Windowssystem32 і пошліться на неї в файлі boot.ini для відображення обраного ядра в списку вибору операційної системи .
Зверніть увагу
Наслідки установки неправильного ядра непередбачувані! Комп'ютер може перестати завантажуватися в будь-якому режимі.
Корисна порада
Вищеописані дії передбачають наявність достатнього досвіду у використанні ресурсів комп'ютера і не можуть бути рекомендовані недосвідченим користувачам.