Як зібрати стіл.

Стіл - це необхідний предмет в якому будинку. він потрібний в квартирі, на дачі, у дворі. Але іноді недоцільно витрачати гроші на покупку столу. Якщо ви маєте потребу в простенькому столику для дачі або городу, якщо вмієте щось робити руками, то можете спробувати самостійно зібрати стіл. При певних навичках це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Очищені від кори стовбури спиляного дерева, дошки, бруски, шурупи та цвяхи, лак, морилка, пила, молоток, цементний розчин, гравій, гідроізоляція, клей ПВА. морилка, нітролак.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити стіл на вулиці, то спочатку повинні підготувати майданчик під нього. Виберіть місце і тщетельно розрівняйте цю ділянку. Потім викопайте чотири ямки під опори. Кращими опорами для дачного столика будуть частини спиляного стовбура. Тільки їх треба попередньо очистити від кори.Установіте загорнуті в гідроізоляційний матеріал опори в ямки. Поставте їх рівно і засипте ямки гравієм, а потім залийте бетоном. Коли бетон застигне, закопайте опори землею і добре утрамбувати її. Тепер можна приступати до виготовлення стільниці.
2
Візьміть дуже суху дошку і розпиляєте її на рівні частини, зробивши заготовки для майбутньої стільниці. Потім щільно з'єднайте дошки і прикріпіть їх знизу до двох шліфованим брусків за допомогою шурупів або цвяхів. Ці бруски будуть тримати стільницю. Прикріпіть цвяхами або шурупами стільницю за бруски до опор. У загальному і цілому стіл готовий. Але його треба обробити, щоб він презентабельно виглядав і не гнив.
3
Відшліфуйте стільницю за допомогою шліфувальної машини. Всі тріщини і нерівності замажте шпаклівкою для дерева. Покрийте поверхню стола і його ніжки морилкою, можна просочити їх антисептиком. Після цього заґрунтуйте стільницю клеєм ПВА або нітролаком. Відполіруйте поверхню. Ваш стіл буде виглядати не гірше купленого в магазині.
Зверніть увагу
Краї столу з торців можна закруглити шліфувальною машиною, вони виглядатимуть краще.