Як перемістити програми з диска С на диск D. Як перенести інформацію з диска с на диск d.

Іноді виникає необхідність перенести вже встановлені програми з диска С на диск D. Причиною може стати банальна нестача місця на диску С, в результаті операційна система може почати працювати нестабільно. Відразу слід уточнити, що просте копіювання папки з програмою тут не допоможе, тому що програми вимагають інсталяції і говорити про просте їх перенесенні буде не зовсім правильно. Потрібно саме перевстановити програми в новий розділ вінчестера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Наступні дії мають на увазі що диск С у вас є системним і на нього встановлена операційна система. Спочатку потрібно видалити програму з диска С. Робити це потрібно за допомогою дєїнсталлятора цієї програм. Для цього натисніть «Пуск», потім - «Все програми » і відшукайте програму, яку потрібно видалити. В меню цієї програми , відповідно, виберіть «Видалити» і за допомогою «Майстер деінсталяції» видаліть її.
2
Якщо чрез «Пуск» вам не вдалося виявити деинсталлятор програми , то видалити її можна так. Натисніть «Пуск» і виберіть «Панель управління». Далі знайдіть компонент «Установка та видалення програм». Залежно від операційної системи і від виду меню, він може бути в різних підрозділах. Знайдіть програму, яку будете видаляти. Натисніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть «Видалити». Таким способом видаліть все програми , які будуть переустановлені на диск D.
3
Для установки вам знадобляться інсталятори цих програм. Створіть на диску D папку Program Files. У цю папку і будуть заново встановлені потрібні вам програми . Запустити установку потрібної програми , незалежно від того, звідки вона встановлюється (флешка, диск), можна двічі клікнувши по файлу Setup або Autotorun правою кнопкою мишки. Ці файли знаходяться в кореневій папці програми .
4
З'явиться «Майстер установки програм». За допомогою підказок майстра встановіть програму. Врахуйте, що в процесі її установки обов'язково буде кнопка огляду, натисканням по якій ви зможете змінити папку, в яку потрібно встановлювати програму. Зробити це потрібно обов'язково, так як за замовчуванням всі програми встановлюються на диск С. Натиснувши кнопку огляду, виберіть для установки програми папку D/Program Files.
5
Діючи таким чином, переустановите всі потрібні програми на диск D. Після завершення процесу все програми з диска C будуть видалені і, відповідно, встановлені на диск D. В папці Program Files, яку ви створили на диску D, повинні зберігатися виключно встановлені програми . Не скидайте в цю папку якусь сторонню інформацію.