Як довше зберегти квіти у вазі.

Живі квіти піднімають настрій, прикрашають святковий стіл, доповнюють інтер'єр. І як же хочеться, щоб шикарні букети або скромні польові квіти збереглися свіжими і радували своєю красою якомога довше.
Інструкція
1
Вибирайте вазу відповідно до розміру букета. Стебла квітів не повинні бути притиснуті один до одного. Видаліть нижнє листя, щоб квіти не розпочали гнити у воді. Після цього обріжте стебла, тримаючи їх у воді, добре наточеним ножем. Зріз зробіть косою, під 45 градусів С, щоб збільшити площу вбирання води.
2
Налийте в вазу чисту воду кімнатної температури. Нарциси і конвалії тримаєте в теплій воді. Воду в вазі з ірисами періодично охолоджуйте кубиками льоду. Регулярно міняйте воду і обполіскуйте стінки вази. Щоразу оновлюйте зріз стебла.
3
Додайте в воду для квітів аспірин або стрептоцид (з розрахунку 1 таблетка на 6 літрів води), цукор з оцтом, борну кислоту (0,1 г на літр води), що гаситься лимонним соком соду (не більше 1 ст. ложки на літр води). Ці речовини знищують мікроорганізми і перешкоджають процесу гниття.
4
Захистіть вазу з квітами від протягів і прямих сонячних променів. Гвоздики, орхідеї, троянди, лілії, маки, конвалії, нарциси не використовуйте для створення композицій - речовини, що виділяються цими рослинами, швидко призводять до псування інших квітів. Не ставте вазу там, де зберігаються фрукти, так як плоди виділяють газ етилен, який прискорює процес гниття. Якщо кілька квітів у букеті почали в'янути раніше за інших, відберіть свіжі, промийте, обріжте і помістіть в іншу ємність.
5
Опустіть стебла гвоздик на кілька секунд в спирт. А кінчики троянд, півоній, хризантем розщепніть і обдайте спочатку гарячою, а потім холодною водою. Заповніть стебло гиппеаструма водою і заткніть його ваткою. Перед тим як помістити фіалки в вазу, повністю занурте їх у воду і струсіть. Гіацинт ставте разом з цибулиною.
6
Обробіть зрізи гербер сіллю. А на кінці стебла гладіолуса голкою зробіть кілька вертикальний подряпин. Зріз жоржин рекомендується обпалити вогнем. З гілок чагарників, наприклад, бузку, жасмину, видаліть все листя і расщіпіте кінчик ствола.