Як навчитися танцювати street dance. вчимося танцювати street dance для дівчат.

Street dance як напрямок у танці з'явилося в минулому сторіччі в США. Тоді танцюристи розучували руху прямо на вулиці через брак спеціальних приміщень для танців. Сьогодні стиль street dance є одним з найпопулярніших серед молоді, його викладають в хореографічних класах.
Інструкція
1
Street dance відноситься до freestyle. В основі даного напрямку лежать безпосередність і поєднання різних стилів, не сумісних між собою. Наприклад, класики і джазу. Першорядним у вуличних танцях є вміння танцюриста донести до глядача, як він бачить себе в танці без будь-яких навичок і вмінь, а виконання трюків тільки доповнює виступ. Вуличні танці, так перекладається з англійської цей напрямок, включають в себе перехід від імпульсивних і швидких рухів до уповільнених. У танці можливі елементи завмирання. До складу вуличних танців входять такі жанри, як hip-hop, break dance, new-style, house.
2
Для того щоб навчитися виконувати вуличні танці, можна записатися в школу танців, що знаходиться у вашому місті. Хореографи покажуть основні елементи і рухи-переходи. Але це лише технічна основа танцю. Виступ, особливо в цьому стилі, вимагає від танцюриста не тільки завчених рухів, виконаних під певну музику, але і розслаблення душі і повного занурення в свій світ. Кожен бажаючий може з легкістю навчитися street dance і без спеціальної підготовки, головне розчинитися в запальній музиці і прислухатися до мови свого тіла.
3
Якщо у вас зовсім немає часу на походи в хореографічний клас з вуличних танців, але ви жадайте навчитися виконувати ці танці чудово, то вам допоможуть відео-уроки в інтернеті або на dvd дисках, які ви можете придбати в будь-якому спеціалізованому магазині . Єдиним мінусом даної системи навчання є відсутність викладача, здатного підказати правильність виконання рухів. В іншому ж даний метод навчання дозволяє танцюристу самому планувати час для танцю і економити гроші. Адже, як правило, в хореографічних класах викладач не може чисто фізично приділити час кожному виконавцю, тому танцюрист займається самонавчанням в домашніх умовах.
Зверніть увагу
Вуличні тренування. Street Workout - це рух постійно отримує визнання і популярність у всьому світі як громадський рух і демократичний вид спорту. Рух Street Workout глибоко залучено в соціальну роботу, об'єднуючу різні національності, меншини, соціальні та етнічні групи, інвалідів та ізгоїв.
Корисна порада
Назва стилю Street Dance (Вуличні Танці) говорить саме за себе - це стиль, що бере свій початок не з хореографічних гуртків і балетних класів, а прямо з вулиць. Street Dance був народжений на вулицях міст, галасливих дорогах. Для цих танців характерні швидкі імпульсивні руху, несподівані переходи від швидкого ритму до плавним рухам і непередбачені завмирання.
Люди, які вміють танцювати, почуваються вільніше в житті. Танці сприяють розкріпаченню, розвитку координації рухів, дарують заряд позитивних емоцій, а навчитися їм не дуже складно.
Вам знадобиться
  • - музика
  • - час
  • - терпіння
Інструкція
1
Зараз все більшої популярності набирають вуличні танці. Вони допомагають підтримати тонус, заряджають енергією, розкріпачують, покращують координацію рухів. Для того щоб легше навчитися танцювати, візьміть на озброєння декілька простих ідей.
2
Правильно вибирайте час для занять танцями і місце. Ніхто і нічого не повинно турбувати вас в процесі занять танцями . Вам повинно вистачати місця, щоб не бути обмеженим в рухах.
3
Тренуватися потрібно регулярно, наприклад, два рази на тиждень по 45 хвилин, тоді вже дуже скоро ви помітите перші успіхи. Підберіть гарний одяг для занять танцями . Поєднання зручності і нарядності сприятимуть гарному настрою, відчуттю комфорту.
4
Починайте тренування з розминки. Це буде стимулювати кровообіг, розігрів м'язів, тіло підготується до більш інтенсивних навантажень. Найкраще підійде енергійна музика з чітким ритмом. Рухайтеся плавно і вільно в такт музиці, намагайтеся не напружуватися тіло, робіть ваші улюблені танцювальні рухи, налаштуйтеся на подальші заняття.
5
Після цього переходите до основної частини. Почніть її з відпрацювання вже вчинених танцювальних рухів, пам'ятайте про техніку і правильну поставу. Робіть наголос на ті вправи, які у вас ще не дуже виходять. Присвятіть цьому 10-15 хвилин. Після цього переходите до вивчення нового матеріалу, приділяйте увагу дрібницям і нюансам. Відводите на кожний новий рух приблизно по 5 хвилин. В ті дні, коли ви не будете тренуватися, прокручивайте у себе в голові нові рух, це допоможе їх легше освоїти.
6
Кінець тренування присвятіть повільним плавним рухам, потягування під спокійну музику. Це допоможе вам відновити дихання, зняти напругу з м'язів, буде сприяти відпочинку вашого тіла після навантажень.