Як знайти спільну тему для розмови.

Іноді, частіше з незнайомими або малознайомими людьми, складно знайти загальну тему для розмови. Щоб вирішити, а найкраще запобігти цю проблему, необхідно знати основні правила. Дотримуючись їх, ви без зусиль знайдете нові теми для розмови і зацікавите співрозмовника.
Інструкція
1
Слідкуйте, щоб розмова підтримувався усіма його учасниками. Слід уникати монологів, коли говорить тільки одна людина, швидше за все, він втомить співрозмовників.
2
Дуже цікава тема для розмови - подорожі. Поділіться своїм досвідом і поцікавтеся у інших, де побували вони. Також можна запитати про те, куди співрозмовник планує або мріє поїхати.
3
Пограйте в гру. Задавайте по черзі різні питання. Вони повинні бути цікавими і смішними. Але будьте уважними і не збентежило співрозмовника надто відвертими питаннями, інакше він може припинити спілкування з вами.
4
Уникайте таких банальних тим, як погода. Вона цікава хіба що метеорологам.
5
Не починайте говорити про себе, якщо про це не запитали. А якщо поцікавилися, не називайте занадто багато імен і прізвищ, це зайва інформація, яка робить розповідь нецікавим. Також по ситуації аналізуйте те, які факти з біографії можна розповідати тій або іншій людині, а які ні.
6
Поговоріть про ситуацію, в якій перебуваєте. Наприклад, якщо ви сидите в кафе, то можна обговорити цей заклад, підняти тему улюблених страв і напоїв, згадати місця, в яких ви і ваш співрозмовник любите бувати.
7
Чи не завалюйте питаннями. В іншому випадку у вашого співрозмовника складеться враження, що він знаходиться на допиті. Питання повинні розуміти розгорнуту відповідь. Краще якщо перед питанням буде знаходитися оповідної пропозицію. Наприклад: «Я вчора катався на ковзанах. А ти вмієш? ».
8
Якщо зіткнетеся з темою, в якій погано розбираєтеся, а ваш співрозмовник добре, то попросіть його трохи розповісти про неї. Так і ви дізнаєтеся щось нове, і оповідач отримає позитивні емоції від того, що чимось корисний і його уважно і з цікавістю слухають.
9
Теми в процесі розмови будуть виникати самі собою, головне, щоб людям було цікаво один з одним і було бажання продовжувати спілкування.
Зверніть увагу
Теми для розмови з дівчиною і хлопцем. Дівчина і хлопець можуть говорити один з одним про що завгодно, навіть на теми для дорослих. Але щоб не образити іншу людину, потрібно говорити на теми, в яких ви разом розбираєтеся. Цікаві питання, як теми для розмови з хлопцем (дівчиною), які допоможуть розбити лід у спілкуванні: Чому ти унікальна (-ий)? Що в тебе недостатньо розуміють люди?
Корисна порада
Захоплюючі або забавні теми підійдуть завжди. А ось смерть, нещастя і спірні питання - не завжди хороша тема для розмови. Окрім новин завжди можна обговорити плітки. Навколо них часто зав'язується легка бесіда. Прикладами подібних тим можуть служити остання серія "Залишитися в живих" або "Втечі", яка-небудь важлива і гаряча новина, цікаві блокбастери літа або нова, яскрава група.