Як пов'язати жилетку для малюка. пов'язати жилетку хлопчикові відео уроки.

Ви трохи вмієте в'язати, і у вашій особистій колекції вже є пара шарфів і шапка? Але вам як і раніше здається недосяжною висотою зв'язати светр або плаття? Спробуйте пов'язати дитячий жилет. Він в'яжеться швидко і не дуже складно. А скільки принесе користі! Ваша дитина буде красуватися в жилеті, який з любов'ю зроблений для нього маминими руками! Спробуйте пов'язати найпростішу модель, але постарайтеся цікаво її прикрасити.
Інструкція
1
Зв'яжіть спинку: Наберіть на спиці 69 петель, зв'яжіть 2 см гумкою 1x1. Закрийте всі петлі. Обв'яжіть край гумки гачком - вийде 69 стовпчиків з накидом. Далі в'яжіть узором по схемі:
2
Візерунок заснований на рельєфних стовпчиках з накидом. Вони бувають лицьові і виворітні. В'язати їх зовсім нескладно. Уважно розгляньте малюнок і повторіть дії, зображені на ньому:
3
Продовжуйте в'язати спинку. На висоті 23 см від початку полотна для пройм залиште непровязаннимі по 8 петель з обох сторін. Далі в'яжіть прямо. Коли спинка буде заввишки близько 38 см, закрийте петлі.
4
Зв'яжіть перед: Почніть в'язати перед точно так само, як спинку. На висоті 23 см так же залиште 8 петель непровязаннимі для пройм, як на спинці.
5
Також на висоті 23 см почніть виконувати V-подібний виріз горловини. Для цього залиште непровязанной середню петлю на переді. Далі продовжуйте в'язати перед, збавляючи з обох сторін від цієї петлі в кожному ряду 12 разів по одній петлі. На загальній висоті 38 см закінчите в'язання.
6
Зберіть деталі і зв'яжіть бейку (або, по-іншому, окантовку) горловини: Виконайте один плечовий шов. Підніміть всі петлі по краю вирізу горловини на спиці, в тому числі середню непровязанную петлю. Виконайте бейку: зв'яжіть 6 рядів гумкою 1х1. При цьому пров'язуйте з обох сторін від середньої петлі в кожному особовому ряду по 2 співали разом виворітними, і в кожному виворітного ряду - по 2 петлі разом лицьовими.
7
Виконайте другий плечової шов. Зшийте бейку горловини.
8
Зв'яжіть пройми: Підніміть всі петлі на спиці по краях кожної пройми. Зв'яжіть 4 ряди гумкою 1х1. Закрийте всі петлі відповідно до малюнком полотна.
9
Виконайте залишилися шви. Закладіть кінці ниток. Виперіть виріб з шампунем для волосся і прополощіть у воді з додаванням лимонної кислоти. Так виріб знайде підвищену еластичність і м'якість. Стильний і затишний жилет для вашого малюка готовий! При виконанні вироби вам допоможе дана форма:
10
Тепер можна трохи пофантазувати і придумати цікаву прикрасу для жилетки. Якщо ви в'яжете жилет для дівчинки, прикрасьте його одним або декількома квітами, пов'язаними гачком.
11
жилетки для хлопчика можна прикрасити будь в'язаній аплікацією на "чоловічу" тему:
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1FlsgKtrHRs