Як навчити дитину ходити на горщик.

Питання про привчанні малюка до горщика займає важливе місце у розвитку та вихованні дитини. На цю тему існує багато порад та ідей. Але головне в цій справі - це терпіння батьків і послідовність дій.
Інструкція
1
Малюк повинен бути фізіологічно готовий до привчання ходити на горщик . У проміжку від року до півтора років дитина починає відчувати наповнення сечового міхура і позив до сечовипускання. У цей період можна познайомити дитину з горщиком.
2
Нехай малюк звикне до нового предмета. Залиште горщик в кімнаті де, знаходиться крихітка. Коли дитина зацікавиться новим предметом, розкажіть йому, для чого він потрібен і посадіть малюка на горщик . Важливо, щоб горщик був зручним для малюка.
3
Покажіть дитині наочний приклад, як треба користуватися горщиком. Нехай у цьому допоможуть старші братик або сестричка, або дитина, яка прийшла в гості і вміє ходити на горщик .
4
Відмовтеся від одноразових підгузників, коли малюк перебуває вдома. Дитина повинна усвідомити зв'язок між мокрими штанцями і позивами до сечовипускання. Коли малюкові стануть неприємні брудні штани, поясніть йому, що якщо він зробить свої справи на горщик , то його трусики залишаться сухими та чистими. Одягайте дитині зручні штанці або трусики на гумці, щоб малюк легко одягав і знімав їх сам.
5
Якщо ви помітили, що стілець у дитини буває регулярно в один і той же час, саджайте його на горщик не більше, ніж на 5-10 хвилин. Також слід садити малюка після годування, перед сном і після прокидання.
6
Коли нарешті дитина зробить на горщику те, що ви від нього чекаєте, похваліть його. Для подальшого успішного закріплення результату дитині важливо знати, що він вчинив правильно, і мамі це приємно. І наступного разу йому захочеться знову порадувати вас.
7
Періодично нагадуйте малюкові, що пора на горщик , якщо він заграється.
8
Ніколи не сваріть дитину і не кричіть на нього, якщо він намочив штанці чи не захотів сидіти на горщику. Інакше дитина буде відчувати неприємні емоції при вигляді горщика і зовсім відмовиться на нього ходити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P3PEnIQheZE
Всі діти розвиваються по-різному. Активні малюки починають робити перші кроки зазвичай раніше своїх спокійних однолітків. Як тільки дитина навчився впевнено триматися на ніжках, можна починати вчити його ходити.
Інструкція
1
Одягніть дитину в зручний одяг. Навколо нього розставте безпечні опори, щоб малюк міг відштовхуватися. Постеліть на підлогу килим з ворсом. Нехай малюк ходить вдома босоніж або в спеціальних шкарпетках з прогумованої підошвою для профілактики плоскостопості. Ходіння босоніж сприяє загартовуванню і формуванню правильної форми стопи. Не залишайте малюка без уваги ні на секунду, стежте щоб він не падав. Іноді після забиття діти довго боятися робити перші кроки.
2
Звертайте увагу дитини на йдуть людей під час прогулянки, коментуйте переміщення інших дітей словами «Хлопчик йде», «Дівчинка біжить». Пограйте з малюком, показавши йому як «ходять» іграшки, супроводжуючи руху пісеньками, потешками.
3
Обхватите малюка ззаду за пахви і опустіть його ніжки на тверду поверхню. Протягом місяця поводите таким способом крихітку, поступово збільшуючи час прогулянки. Тримаючи дитину за пахви, ви розвиваєте його вестибулярний апарат і відчуття рівноваги. Слідкуйте, щоб корпус малюка не викривлявся в сторону і не був нахилений вперед, так як неправильне положення тіла може привести до проблем з поставою.
4
Стимулюйте бажання дитини ходити. Помістіть недалеко від нього цікаву іграшку, щоб малюк міг дійти до неї, тримаючись за опору. З кожним разом відсувайте іграшку далі від карапуза. А потім перекладіть іграшку так, щоб дитина спробувала дійти до неї, відірвавшись від опори.
5
підкликати до себе стоїть малюка, грайте в «догонялки». Робіть швидкі кроки на одному місці і примовляє «наздожену-наздожену». Дитина спробує відповзти або навіть відійти на пару кроків.
6
Заохочуйте дитину до ходьби, активним рухам, іграм з іншими дітьми на майданчику. Придбайте для малюка коляску або кумедні каталки на паличці.
7
Не використовуйте ходунки, дитина може швидко звикнути до них, і процес навчання ходьбі затягнеться. До того ж, неправильно підібрані ходунки негативно впливають на поставу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5gIZ_1EGl7Q