Як зробити ганок. каркас ганку.

Як відомо, театр починається з вішалки, а справжній будинок - з ганку. Саме через ганок гості і самі господарі потрапляють в будинок. Тому воно повинно бути зручним і красивим. Ганок можна спорудити самостійно. Мабуть, простіше і дешевше всього побудувати його з дощок.
Вам знадобиться
  • Трохи цегли, бетон, цемент, обрізні дошки 50х150 і дошки товщиною 25 мм, статеві дошки, вагонка, цвяхи 150 або саморізи.
Інструкція
1
Перед тим, як будувати ганок, треба розмітити місце, де воно буде знаходитися, визначити габарити. Після цього треба залити майданчик під ганок. Перед нею слід підготувати опалубку опалубку висотою 70-100 мм. Потім потрібно викласти по периметру майбутнього ганку кладку висотою в одну цеглину. У підсумку вона разом з лагами і статевої дошкою повинна знаходитися на одному рівні з підлогою в будинку. Зверху на кладку настилається руберойд для гідроізоляції. Після цього можна збирати каркас ганку. Треба зміцнити по чотирьох кутах цегляної кладки стійки. Їх висота повинна бути трохи нижче стійок будинку. Це потрібно для створення ухилу даху, щоб з неї стікала волога. На стійки прибиваються дошки. Верхню обв'язку робити не треба, її замінять стельові перекриття - крокви.
2
Коли каркас готовий, треба закріпити на ньому стельові перекриття. Одним кінцем їх слід зміцнити на стійках каркаса, а кріпимо до стійки каркаса, а інший зафіксувати на перекритті будинку. Таким чином можна створити одразу стелю і дах. Потім прямо в стоечні прорізи треба поставити віконні блоки. З боку вулиці можна обшити ганок «дюймовку», щоб потім обробити сайдингом. Усередині ганку треба зробити підлогу. Для цього слід укласти дощок лаги, попередньо просочивши їх антисептиком. Дошки треба ставити на ребро. Крок повинен складати 500 мм. Один край лаги врізається в балки самого вдома, інший встановлюється на цегляну кладку. Коли лаги поставлені, можна настилати статеві дошки.
3
Навряд чи варто утеплювати ганок, адже там ніхто не збирається жити. Тому після побудови ганку можна відразу приступити до обробки. Треба прикріпити на каркас, стіни і стеля вагонку, вона чудово виглядає. Число ступенів залежить від бажання і потреб господаря. Перш, ніж їх робити, треба ретельно розрахувати крок, щоб було зручно підніматися по ганку. Коли всі роботи зі створення ганку закінчені, можна встановити в ньому двері і пофарбувати вагонку в вподобаний колір.