Як лікувати демодекоз у собак.

Демодекоз - захворювання собак, що викликається внутрішньошкірним кліщем-паразитом. Деякі породи більше схильні до захворювання, інші менше. У одних протягом може бути практично безсимптомним, локалізованим, а інші отримують важкі ускладнення. У кожному разі, це захворювання потребує лікування кваліфікованим фахівцем ветеринарної медицини та активної участі господаря.
Інструкція
1
Почервонілі, шелушащиеся пролисини на голові або ногах собак і повинні навести вас на думку про захворювання. Дізнатися, демодекоз це, допоможе ветеринарний лікар. Він повинен виключити інші захворювання і взяти зішкріб на аналіз. Схожі симптоми можуть виникати при алергії, грибковому ураженні, екземах, блошиному дерматиті, саркоптозу. Всі ці захворювання супроводжуються свербінням. Прі не ускладненому демодекозе свербіж відсутній.
2
Коли діагноз вже встановлений, лікар прописує ліки. Частина терапії буде проведена одразу: ін'єкції імуностимулюючих засобів, іверміціна, вітамінів. Вам теж доведеться взяти участь в лікуванні собак і: скорегувати харчування, дотримуватися призначень лікаря.
3
Домашнє лікування включає наступні пункти: - Нанесення антипаразитарной мазі на уражені місця (1 раз в сім днів) .- Ванни - для лікування супутніх інфекцій. Обов'язково добре просушіть шерсть собак і після митья.- Для підтримки організму собак і призначають вітамін Е, (згідно з приписом: два рази на день, але не під час годування) .- Пивні дріжджі з сіркою - для поліпшення стану шкіри і шерсті.- Гепатопротектори («Карсил», «Овесол») - для захисту печінки собак і від токсичного впливу акарицидних препаратів.
4
Для контролю ефективності лікування кожні два-чотири тижні ветеринарний лікар робить повторний зішкріб. Лікування вважається успішним, якщо кількість живих паразитів скорочується. Коли у собак і почала відростати шерсть на уражених місцях, а в соскобах не виявлені кліщі, терапію продовжують два тижні. Тварина можна вважати здоровим, якщо протягом півроку не відбулося рецидиву.
5
Для профілактики повторного захворювання, а також зараження іксодових кліщів і блохами скористайтеся спеціальним нашийником з акарицидною протипаразитичні дією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I7ItLeRvQ2s
Зверніть увагу
Коллі, бобтейли та їх метиси не переносять препарат «Івермек» («Іверміцін»), його ін'єкція може стати смертельною! Собаку, перехворілих демодекозом, рекомендується виводити з розведення. Схильність до демодекозу передається у спадок.
Корисна порада
покращено якість харчування свого улюбленця. Введіть в раціон білкові та вітамінні добавки. Якщо ви годуєте собаку сухим або консервованим кормом фабричного виробництва, просто переведіть на спеціальну дієту для поліпшення стану шкіри і шерсті.