Як назвати маленьку собаку.

Мініатюрних собачок об'єднує лише одне - їх розмір. В іншому вони абсолютно різні - пухнасті і гладкошерсті, ласкаві і досить злобні, абсолютно ручні і дуже незалежні. Всі ці особисті особливості варто враховувати, даючи собаці ім'я. Адже вдала кличка повинна відповідати всім якостям вашого домашнього улюбленця.
Інструкція
1
Щеня маленької собачки більше схожий на іграшку, ніж на даний тварина. Однак перш ніж давати йому зворушливе ім'я, подумайте, що іграшкою він пробуде всього декілька місяців. А потім стане дорослою, хоча і маленькою собакою. Візьміть енциклопедію порід і подивіться, як буде виглядати ваш вихованець, коли виросте. Давайте ім'я, орієнтуючись не на цуценя, а на дорослу собаку .
2
Оцініть зовнішні дані вихованця. Багато собаки отримують імена, пов'язані з кольором чи якістю вовни (Беляш, Персик), загальним екстер'єром (Пончик, Вінні-Пух). Деякі оригінали, навпаки, називають собаку іменем, протилежним її розмірам і зовнішності. І тоді крихітний той-тер'єр гордо носить ім'я Громила, а вугільно-чорний скотч-тер'єр відгукується на кличку Сніжок.
3
Спосіб життя вашого вихованця теж може вплинути на вибір вдалого імені. Йоркширський тер'єр або брюссельському грифону, який супроводжуватиме вас «у світ», підійде оригінальне і помітне ім'я. Болонці-домувальниця або улюбленцю сім'ї пекінесові сподобатися затишна, домашня кличка. Якщо у вас є інші домашні тварини, підберіть для нового вихованця ім'я, який поєднується з їх кличками. Якщо одного звіра звуть Муська, а іншого - Принцеса Серенгеті, це звучить трохи дивно.
4
Дуже популярний хід - дати собаці людське ім'я. Згадайте, чи немає серед ваших близьких знайомих людини, якого звуть так само - він може образитися. Постарайтеся, щоб кличка собаки не була співзвучна з іменами домочадців - собака, чуючи знайомі звуки, буде плутатися. Пам'ятайте, що ім'я важливо не тільки для вас, а й для собаки - вона повинна його запам'ятати, асоціювати з собою і відгукуватися на поклик. Чи не спантеличують її дивною буквенной композицією. Собака може просто не зрозуміти, як, насправді, звучить її кличка.
5
Кілька раз промовте обране ім'я. Вам не складно його повторювати? Воно не звучить дивно або смішно? Уявіть, що ваша собачка на прогулянці втекла у своїх справах і ви кличете її десять хвилин поспіль. Вас не втомить нескінченне повторення цього слова? А як реагуватимуть навколишні?
6
Не давайте собаці занадто загальне, безлике або дуже популярне ім'я. У дворі може виявитися безліч її тезок. В цьому випадку кликнути до себе саме свою собаку буде скрутно.
Корисна порада
Якщо ви є щасливим власником породистої собаки, вас, швидше за все, спантеличили питанням імені заздалегідь. А для звуження вибору забезпечили списком умов, яким повинна відповідати правильна кличка породистого тварини. Однак вам зовсім не обов'язково називати свою собаку пишним багатослівним офіційним іменем. У побуті Кассандра Ред Барбаросса перетворюється на Касю або Редді, а повна кличка вимагається хіба що для виставки.