Як видалити програму з маку. Як перейменувати mac.

Mac OS являє собою популярну операційну систему компанії Apple. Вона є другою після Windows операційною системою в рейтингу використання. У травні 2011 року загальна ринкова частка її склала 5,4%. Але у багатьох користувачів з'являється проблема з видаленням програм у цій ОС, оскільки виробляється воно не зовсім так, як звикла більшість людей в Windows.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою Mac OS.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що в програмах для Mac OS відсутня пакет деінсталяції, так як в даній операційній системі відсутнє регістр. Найпростіший метод видалення програми в Mac OS - перетягнути пакет програми в корзину. Але іноді цього недостатньо, щоб остаточно видалити програму в Mac OS.
2
Скачайте і встановіть програму Sponge, призначену для очищення вашого жорсткого диска, що включає і можливість видалення програм з Mac OS. Завантажити програму можна з сайту оновлень для операційної системи Mac - http://www.macupdate.com/app/mac/29766/sponge. Встановіть програму і запустіть її.
3
Перейдіть у розділ жорсткого диска, в якому встановлена програма, виберіть команду Applications, далі виберіть програму, яку потрібно видалити, виділіть її та натисніть в нижній частині екрана команду Move to trash. Видалення програми завершено.
4
Використовуйте програму AppTrap для видалення програмного забезпечення з операційної системи Mac, скачати програму можна на сайті оновлень для цієї ОС - http://www.macupdate.com/app/mac/25323/apptrap. Встановіть та запустіть програму .
5
Далі перейдіть в папку з встановленою програмою, виділіть файл програми і виберіть команду «Видалити» з контекстного меню. Відкриється вікно програми AppTrap, в якому вона виконає пошук всіх додаткових файлів того програмного забезпечення, яке ви хочете видалити. Ви можете або видалити їх теж (Move files), або залишити на диску (Leave files).
6
Скористайтеся програмою AppCleaner для видалення непотрібних програм, скачайте її на сайті http://www.prostomac.com/goto/http://www.freemacsoft.net/AppCleaner/, встановіть і запустіть програму . Виберіть вкладку Uninstall і просто перетягніть файли програми в дане вікно. Або перейдіть у вкладку Applications, щоб подивитися список встановлених програм. При виборі програми зі списку або перетягуванні у вікно утилітою буде знайдений все сміття, що належить програмі, і буде запропоновано його видалити. Таким чином, відбувається повне очищення системи від обраної програми.