Як включити дві відеокарти.

Певні моделі сучасних ноутбуків оснащені двома відеокартами. Це дозволяє вибрати відповідний в даний момент відеоадаптер, щоб забезпечити максимальну продуктивність або продовжити термін роботи обладнання без підзарядки.
Вам знадобиться
  • - AMD Catalyst Control Center;
  • - Intel Graphics Media Accelerator.
Інструкція
1
Щоб задіяти потрібну вам відеокарту, перезавантажте ноутбук і увійдіть в меню БІОС. Знайдіть у ньому пункт, який відповідає за стан роботи відеоадаптерів. Виберіть той з них, який потрібно відключити, і виберіть параметр Disable. Для включення цього обладнання встановіть значення Enable.
2
Якщо вам потрібно зробити обидві відеокарти активними, то виберіть пункт Enable для обох пристроїв. Поверніться до головного меню БІОС і виберіть пункт Save & Exit. Натисніть клавішу Enter.
3
Пам'ятайте про те, що дві відеокарти не можуть працювати одночасно. Тобто вони обидві можуть бути активні, але в конкретний проміжок часу працює тільки один відеоадаптер. Відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер» і перейдіть в диспетчер пристроїв. Переконайтеся в тому, що обидві відеокарти включені.
4
Тепер встановіть програму AMD Catalyst Control Center, якщо в ноутбуці встановлений процесор фірми AMD. Перезавантажте ноутбук і запустіть встановлене додаток. Налаштуйте параметри роботи відеоадаптерів. У разі необхідності, активуйте автоматичне перемикання пристроїв при відключенні/підключенні живлення.
5
Якщо ж в ноутбуці встановлений процесор фірми Intel, то встановіть програму Graphics Media Accelerator цієї фірми. Перезавантажте ноутбук і запустіть цю утиліту. Налаштуйте параметри спільної роботи інтегрованої і дискретної відеокарт. Зверніть увагу на той факт, що спочатку завжди буде активна вбудована відеокарта. Самостійно задайте список програм, при запуску яких буде активуватися дискретний відеоадаптер.
6
не вимикайте без крайньої необхідності один з відеоадаптерів. Намагайтеся використовувати дискретну відеокарту лише в тих випадках, коли не вистачає потужності інтегрованого адаптера.