Як підключити tv-tuner.

Хочете дивитися вдома супутникове телебачення, не купуючи дороге спец. обладнання? Тоді вам потрібен ТВ-тюнер. Підключіть його до вашого персонального комп'ютера і насолоджуйтеся. Як же це зробити?
Інструкція
1
Сходіть в комп'ютерний магазин і придбайте tv-tuner, а також абонентську приставку. Хоча останнє можна придбати у компанії, яка буде надавати вам послуги провайдера. Ці пристрої мають два типи сигналу: аналоговий і цифровий. Вони відтворюються у програмі Windows Media Centre. В результаті цього залишається тільки аналоговий сигнал. Можна використовувати іншу програму на ваш розсуд.
2
Оберіть розгалужувач живлення і підключіть обидва пристрої до мережі. Виключіть всі перебої і скачки напруги. Для цього встановіть в ланцюг випрямляч, тобто підключіть пристрої спочатку в нього, а потім вже в мережу. Не завадить також і станція APS, щоб запобігти аварійне вимикання, яке може спричинити за собою скидання всіх налаштувань.
3
Після того, як прилади підключені до мережі, з'єднайте кабель абонентської приставки або ТВ-тюнер і ваш персональний комп'ютер. Сам кабель прокладайте таким чином, щоб він ні в якому місці ні перебитий або передавлений. Це обов'язкова умова отримання хорошого сигналу. Якщо ви хочете переглядати ТБ з декількох комп'ютерів, то потрібно до кожного підключити tv-tuner.
4
Підключіть інфрачервоний датчик до абонентської приставці і до ТВ-тюнера. Купувати їх окремо не потрібно, тому вони йдуть в комплекті, також як і пульт дистанційного керування. Цей пристрій автоматично встановить всі необхідні драйвера. Після цього перезавантажте ваш персональний комп'ютер.
5
Потім зайдіть в меню кнопки «Пуск», натисніть пункт «Виконати» і введіть команду «Параметри ТВ сигналу». Визначте чіткість, якість звуку, запрограмуйте систему на прийом різних каналів і збережіть цікавлять вас канали під зручним цифровим значенням.