Як знайти свій стиль.

Більшості жінок не байдуже те, як вони виглядають. Деякі з них мають вродженим смаком, тому з легкістю вибирають одяг, який підкреслює їх гідності. Іншим же для того щоб розраховувати на свій стиль , варто докласти деяких зусиль.
Інструкція
1
Визначте, до якого кольоротипу зовнішності ви ставитеся. Вони носять назви пір року і можуть бути теплими (Весна і Осінь) і холодними (Літо і Зима). Найбільш простий спосіб - піднесіть поперемінно до обличчя одяг теплих і холодних відтінків і подивіться, які кольори надають вашому обличчю більш здоровий вигляд. Залежно від цветотипа, підберіть собі основні кольори одягу, аксесуарів і відтінки декоративної косметики, враховуючи при цьому, що на теплоту і холодність впливає не тільки сам колір, але і його насиченість.
2
Підберіть фасон одягу, залежно від вашого типу фігури. Так, наприклад, якщо у вас широкі стегна, ваші сукні та спідниці повинні бути середньої довжини, з трохи завужені або з розкльошені силуетом, в той час як власницям вузьких стегон варто віддати перевагу широким штанам, спідницям з кокетками або складками. Або, наприклад, якщо ви хочете скорегувати свій високий зріст - подовжите верх, а акценти розмістіть внизу (це може бути пояс, облямівка або ж браслет), а при низькому зростанні акценти потрібно зміщувати вгору (в цьому можуть допомогти об'ємні сережки, брошку або ж шарфик).
3
Після цього задумайтеся над тим, який стиль одягу якнайкраще розкриває ваш характер, стиль життя і внутрішній світ. Наприклад, це може бути романтичний стиль , унісекс, спортивний або ж класичний стиль . Однак це не обов'язково повинен бути один стиль , адже можливі також поєднання декількох напрямків (бажано, щоб їх було не більше трьох). Щоб стиль підкреслював вашу індивідуальність потрібно, щоб він відповідав і вашому іміджу.
4
Придбайте декілька базових речей, які будуть максимально відповідати обраному стилю, а також гармоніювати між собою і поєднуватися з тим одягом, яка у вас вже є. Виходячи з обновок, варто підібрати і відповідні аксесуари. Щоб полегшити собі це завдання, намагайтеся якомога частіше гортати модні журнали, тому що в багатьох з них є фото знаменитостей з оцінкою їх одягу - що можна вважати стиль вим, а що є ознакою несмаку. Також можна спробувати перейняти то, як правильно поєднувати речі і підбирати до них аксесуари у зірок, які вважаються іконами стилю.